Garden256 Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Garden256 Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Garden256 Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Garden256 Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Garden256 Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Garden256 Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Garden256 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Garden256 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Garden256 Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Garden256 Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Garden256 Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Garden256 Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, sünnet düğünü, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Garden256 Düğün Salonu Hakkında

Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için Karsum Düğün Salonu Nazilli’ de kapılarımızı açıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek özverili, profesyonel ve güler yüzlü bir şekilde bu sektörde faaliyet gösteriyoruz.

Düğün salonumuz ve sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?

O halde, vakit kaybetmeden anlatmaya başlayalım. 300 kişilik kapasiteye sahip olan salonumuzda renkli ışıklandırma sistemi bulunuyor. Salonumuzun tam ortasında ise rahatça eğlenebileceğiniz bir dans pisti mevcut. Pistimizin etrafında misafirlerinizin oturacağı masa ve sandalyelerimiz konumlanıyor. Belirlediğiniz düğün konseptine uygun renkler ve aksesuarlar ile salonumuzu dekore ediyoruz. Tercihinize göre masalara şamdan ve çiçek koyarak salonumuzda görsel bir bütünlük oluşturuyoruz. Yemekli bir düğün yapmak istiyorsanız menü seçeneklerimizden damak tadınıza uygun olanı seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz menüleri, göze hitap eden sunumlar eşliğinde misafirlerinize ikram ediyoruz. Servis hızımıza oldukça güveniyoruz. Ekibimiz titiz ve özenli kişilerden oluştuğu için salonumuzun ve yemeklerimizin hijyeni konusunda bir şüpheniz olmasın. Üstelik otoparkımız olduğu için de özel aracınız ile rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Salonumuzda sadece düğün değil nişan, kına gecesi, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve bayii toplantısı gibi pek çok etkinlikleri de düzenleme olanağına sahipsiniz. Bu etkinlikleri düzenlemek için bir organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz.

Peki, Aydın düğün salonları arasından bizi seçerek düğününüzü planlamak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Bize ulaşmanın çok kolay bir yolu var elbette. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu form üzerinden sorularınızı sorabilir ve isteklerinizi gönderebilirsiniz.

İsteklerinizi bize bildirin ve düşlerinizdeki düğünü en iyi şekilde organize edelim. En özel gününüz için hizmet vermekten mutluluk duyarız. Salonumuza bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Sümer Eğlence ve Kültür Merkezi Sümer Mahallesi Endüstri Meslek Lisesi arkası Aydın / Nazilli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Garden256 Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.