Düğün Salonları Adana

Adana Garden Business Hotel

Adana Garden Business Hotel

Adana Garden Business Hotel Hakkında

Adana Garden Business Hotel ismiyle Adana düğün salonları arasında hizmet veriyoruz. 2012 yılında açılan mekanımız Seyhan’da konumlanıyor. Otelimizin öne çıkan özellikleri arasında sahip olduğu kapalı ve açık alan alternatiflerini gösterebiliriz. Bununla birlikte otelimizde otopark alanı gibi misafirlerinizin konforu için düşünülen hizmetler de bulunuyor. Adana Garden Business Hotel’de düğününüzü misafir ağırlamada deneyimli bir ekiple düzenlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Davet Alanları

Otelimizde iki adet davet alanı yer alıyor.
●İlk davet alanımız olan kapalı salonda 400 ila 500 kişilik bir düğün organize edebilirsiniz. Yüksek tavanıyla ön plana çıkan salonumuz kolonsuz oluşuyla da çiftlerden tam puan alıyor.
●Açık alanımızdaysa 50 ila 100 kişilik butik bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.
●After party yapmayı planlayan çiftler de davet alanlarımızı kullanabilirler.

Dekorasyon

●Düğününüz gösterişli bir mekanda olsun istiyorsanız kapalı alanımız tam size göre. Altın renginin öne çıktığı salonumuzda oturma düzenini 8 ila 10 kişiyi ağırlayabilen yuvarlak banket masalarıyla tamamlıyoruz. Masalarımızı yemekli düzende yerleştiriyor, üstlerini mavi örtülerle kaplıyoruz. Masa üstlerinde kullanılan jardinyer, cam vazo ve pampas otu süslemeleri de mekanımızın gösterişli atmosferiyle uyum sağlıyor. Altın rengi sandalyelerimiz de masalarımıza eşlik ediyor.

●Açık alanımızsa yeşillikler arasında yer alıyor ve çiftlere doğayla iç içe olma şansı sunuyor. Burada sizi beyaz çiçeklerle süslenmiş kemerli bir giriş kapısı ve yine beyaz çiçeklerle dekore edilmiş bir gelin yolu karşılıyor.

Hizmetler

Adana düğün mekanları içinde yer alan otelimizde çiftlerimize servis edilecek menüleri deneme ve menüde değişikliğe gitme özgürlüğü sunuyoruz. Aynı zamanda mekanımızda ışık ve ses sistemleri de bulunuyor. Sahne hizmeti de tarafımızca sağlanıyor. Organizasyon noktasında dilerseniz otelimiz organizasyon sorumlusundan yardım alabilir, dilerseniz de dışarıdan bir firmayla anlaşabilirsiniz. Mekanımızda 50 ila 75 araçlık bir otopark ve vale hizmeti de sizi bekliyor.

Düğününüzü otelimizde gerçekleştirerek organizasyon planlamasını deneyimli ellere bırakabilir, düğününüzü mevsime uygun olarak açık veya kapalı alanda düzenleyebilirsiniz. Mekanımızda müzik yayını ve yemek servisi de geç saatlerde sona eriyor. Adana Garden Business Hotel düğün fiyatları için bizi arayabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ başlıklı form aracılığıyla da bize ulaşabilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Adana Garden Business Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Adana Garden Business Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Adana Garden Business Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Adana Garden Business Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır. Adana Garden Business Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır.

Adana Garden Business Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Adana Garden Business Hotel 150 kişiden 400 kişiye kadar yemekli hizmet, 150 kişiden 400 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Gamze & Yunus

Düğün Tarihi: 10.04.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Personelin ilgisi ve hizmet kalitesi iyi bir otel. Evlenecek çiftlere tavsiye edilir. Taçmin organizasyon ve fotoğrafçı Bayram bey ile her ayrıntı daha da güzelleşti 🙏🏻

Pınar & Mustafa

Düğün Tarihi: 26.07.2022

NİŞANIMIZDA EMEĞ, GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ. NİŞANIMIZIN HAZIRLIK AŞAMASINDA EĞLENCE ANIMIZDA VE SONRASINDA BAŞTA DÖNDÜ HANIM ,HAŞİM VEY VE VEYSEL BEY VE TÜM PERSONEL ARKADAŞLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.. MİSAFİRLERİMİZ SON DERECE MEMUN AYRILDI. SİZLERİ ÇOK SEVİYORUZ...

Tuğçe & Fikret

Düğün Tarihi: 26.12.2021

BAŞTA DÖNDÜ HNM VE HAŞİM BEY OLMAK ÜZERE TÜM ADANA GARDEN HOTEL ÇALIŞANLARINA İLGİ,ALAKA VE YARDIMLARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.25/12/20211 GÜNÜ GERÇEKLEŞEN DÜĞÜNÜMÜZ BEKLENTİLERİMİZİNDE ÜZERİNDE MUHTEŞEM GEÇTİ. SEVGİLER SUNARIZ...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.