Rıfat Başar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rıfat Başar Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Rıfat Başar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Rıfat Başar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Rıfat Başar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Rıfat Başar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Rıfat Başar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Rıfat Başar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Rıfat Başar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Rıfat Başar Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Rıfat Başar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rıfat Başar Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, nişan, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, parti ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Rıfat Başar Düğün Salonu Hakkında

Şık bir salonda unutulma bir organizasyon geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Rıfat Başar Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Adana’da hizmet veriyoruz. Eğlenceli bir gün geçirebilmeniz için elimizden geleni yaparak kaliteli hizmet anlayışımızla sizi buluşturuyoruz. Salonumuzu açtığımız yıldan bugüne yüzlerce çiftin ve ailenin hayal ettiği gibi bir organizasyon yaparak mutluluklarına şahit olduk. Düğün trendini yakından takip ederek salonumuzu yıldan yıla yeniledik. Düğün organizasyonları başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

İyi bir organizasyonun güzel bir planlamadan geçtiğini bildiğimizden dolayı bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren isteklerinizi not alıyoruz. Geçmiş dönemlerde yaptığımız organizasyonlardan derlemeler sunarak organizasyon stilimizi anlamanıza yardımcı oluyoruz. Hayalinizdeki organizasyonu bize anlattıktan sonra masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatiflerimiz sunuyoruz. Seçtiğiniz renklerde masa ve sandalye süslemelerini yapıyor, gelin ve damat masasına ayrı olarak özen gösteriyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz anlaştığımız organizasyon firmalarından temin ettiğimiz aksesuarları kullanabilir kendi tarzınızla mekânı süsleyebilirsiniz. Kına ve bekârlığa veda gibi son zamanlarda konsept olarak kutlanan organizasyonlarda kına tahtı ve kına süslemelerini temin ediyor unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Müziksiz eğlence olur mu? Ses ve ışık ekipmanlarımız son teknoloji olduğundan dolayı kesintisiz bir şekilde eğlenebileceksiniz. Canlı müzik ve davul show eşliğinde aile ve arkadaşlarınızla oynayacak kalabalık olsanız dahi geniş pistimizde ferahça eğlencenize devam edebileceksiniz.

Rıfat Başar Düğün Salonu Adana olarak paket içeriğimizde olan ikramları kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyoruz. Güzel yüzlü ve hızlı bir şekilde servis ederek masaları renklendiriyoruz. Siz de bizimle birlikte unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız bizimle yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karasoku Mah., Kızılay Cad. No:67, Seyhan/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Rıfat Başar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.