Düğün Salonları Adana

Queen Wedding Convention Hall

5,0
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Arzu & Adem

Düğün Tarihi: 17.01.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kusursuz bir mekan beklentimizin ötesinde.Otel üstü çalışma performansı ile süper birdüğün gerçekleştirdik.personelin ilgisi alakası kusursuz yaklaşımlarından dolayı QUEEN Wedding ailesine teşekkür ederiz.

Queen Wedding Convention Hall Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL

Queen Wedding Convention Hall Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Queen Wedding Convention Hall Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Dere manzaralı Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Queen Wedding Convention Hall Sıkça Sorulan Sorular

Queen Wedding Convention Hall düğün fiyatları ne kadar?

Queen Wedding Convention Hall düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Queen Wedding Convention Hall düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Queen Wedding Convention Hall kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Queen Wedding Convention Hall 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Queen Wedding Convention Hall düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Queen Wedding Convention Hall düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, parti, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, bayi toplantısı, doğum günü, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Queen Wedding Convention Hall Hakkında

Queen Wedding Convention Hall Adana ‘da 22 yıldır özel günlerinize eşlik ediyor. 1999 yılında hizmete başlayan mekanımız sayısız düğüne imza attı. Şık tasarımlar ve lüks dokunuşlar yaptığımız davet alanımız, salon düğünü yapmak isteyen çiftlerin ilk tercihi oluyor. Mekanımızın kapasitesi 750 kişi. Şehir manzarasını ayaklarınızın altına serdiğimiz salonumuzda unutulmaz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Davet Alanları

Salon düğünlerinde aranan en önemli özelliğin ferah bir görüntü olduğunu biliyoruz. Bu yüzden salonumuzu tasarlarken yüksek tavanlı ve kolonsuz bir mekan dizaynı tercih ettik. Tavanlarımızı motiflerle süsleyerek imzamızı burada da gösterdik. Gelin damat masası ve sahne mekanın her yerinden kolaylıkla görülüyor. Her mevsimde organizasyon yapmamızı sağlayan ısıtma ve havalandırma sistemine sahibiz. Jeneratör sistemi sayesinde eğlenceniz sekteye uğramıyor.

Dekorasyon

Mekanımızı süslerken klasik ve lüks dokuyu korumaya özen gösteriyoruz. Tercihleriniz doğrultusunda süslemelerimizde değişikliklere gidiyoruz. Tüm sevdiklerinizi 16 kişilik uzun dikdörtgen masalarda ağırlayabileceğiniz gibi 10 kişilik masalarda da ağırlayabilirsiniz. Gold napolyon sandalyelerle masalarımızı tamamlıyoruz. İsterseniz masa ve sandalye giydirme hizmeti de veriyoruz. Masalarımızın görüntüsünü çiçek aranjmanları ya da görkemli şamdanlarla tamamlıyoruz.

Sahneyi ihtişamlı kristal avizeyle aydınlatıyoruz. Salonumuzun aydınlık görüntüsünü korumak için tavanın birden çok noktasına aydınlatma sistemi yerleştirildi. Ses sistemini yerleştirirken mekanının dokusunu bozmamaya özellikle dikkat ettik. Sesin homojen bir şekilde yayılmasını sağladık. Klasik esintinin hakim olduğu mekanımızda gelin yolunu da zarif süslemelerle dekore ediyoruz. Gelin yolu ve gelin damat masası arasında bütünlüğü sağlamak amacıyla masada da aynı süsleme malzemelerini kullanıyoruz.

Hizmetler

Adana Baraj Yolu düğün salonları arasından yaklaşık çeyrek asırlık hizmet tecrübesiyle ayrılan mekanımız düğününüzü eşsiz kılıyor. Davetlileriniz karşılama hostesimiz tarafından ağırlanıyor. Gelin damat danışmanlığı veriyoruz. Özel anlarınızı LED ekrandan konuklarınızla paylaşabilirsiniz. Canlı müzik ve DJ eğlencenize eşlik ediyor. İsterseniz organizasyon firmamız düğününüze özel şovlar sergiliyor. Konfeti gösterileri de hizmetlerimiz arasında. Konuklarınız için özel ikramlar hazırlıyoruz, isterseniz menüde değişiklikler yapabilirsiniz.

Geniş ve lüks salonumuzla Çukurova düğün salonları arasında yer alıyoruz. Hizmet kalitemiz ve teknik altyapımız sayesinde Adana’da salon düğününe yeni bir boyut kazandırıyoruz. Çiftlerimizin isteklerini biliyor ve bunu salonumuza yansıtıyoruz. Mekanımıza konumu itibariyle kolayca ulaşabilirsiniz. Salonumuz hakkında daha fazla bilgi almak ve bizimle tanışmak için ücretsiz bilgi alma formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Barajyolu 7.5 Durak Beyazevler Cad. No:26/b Çukurova

 • Adres tarifi:

  Baraj yolı 7.5 durak Beyazevler cd. Adana / Çukurova ( İller Bankası kavşağı )

 • Haritadaki Konumu

  Queen Wedding Convention Hall Yol Haritası

Queen Wedding Convention Hall Düğün Yorumları (9)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Arzu & Adem

Düğün Tarihi: 17.01.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kusursuz bir mekan beklentimizin ötesinde.Otel üstü çalışma performansı ile süper birdüğün gerçekleştirdik.personelin ilgisi alakası kusursuz yaklaşımlarından dolayı QUEEN Wedding ailesine teşekkür ederiz.

Erdal & Meryem

Düğün Tarihi: 15.02.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

En önemli özellikleri çalışanların ilgisi alakası ve diğer düğün salonlarındaki gibi sürekli etrafınızda bahşiş isteyenlerin bulunmaması. Bir diğeri ise ambiyansi otel konseptine sahip olması ki bence en büyük artısıdır. Ayrıca çerez ve pasta ise mükemmel. Adana'nın sıcağına maruz kalmadan düğün... devam 

Rabia & Ömer

Düğün Tarihi: 15.01.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

En güzel günümüzü size emanet ettiğimiz için hiç pişman olmadık ,hizmet kalitesi olamk üzere fotografçısından müzisyenine kadar herşey mükemmel ötesi idi.Kesinlikle A PLUS bir yer .düşündüğümüzün öteside bir düğün oldu sonsuz teşekkürler edriz

Gizem & Ahmet

Düğün Tarihi: 06.01.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Herşey o kadar güzeldiki çok teşekkür ederiz,birkez bile pişman olmadık.Unutamıyacagımız birdüğün yaptık.ikramlar hizmet müzik olaganüstüydü

Nilay & Burak

Düğün Tarihi: 02.01.2021

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

QUEEN WEDDİNG ailesine teşekkür ederiz.Bu süreçte hayallerimizin ötesinde düğün oldu. çalışanlar, ikramlar ,müzik, herşey dörtdörtlüktü.

Kübra & Hüseyin

Düğün Tarihi: 18.08.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İlgi ve alakanızdan dolayı queen Wedding ailesine çok teşekkür ederiz

İpek & Ali

Düğün Tarihi: 13.07.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İpek& Ali İhsan 13.07.2019
Gerçekten harika bir düğün salonu personelin ilgisi, salonun ambiyansı, müzik ve ışıklandırmanın kalitesi, pastanın lezzeti, herşeyin tam bir organize oluşu kusursuz bir düğün için yani tam hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için inanılmaz güzelliklerin bir arada...
devam 

Nur & Oğuzcan

Düğün Tarihi: 08.06.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Mehmet Abiye çok teşekkür ederiz. Aylardır gidip gelmelerimizde, sorunlarımızda bize yardımcı oldu. Hep güleryüzlü ve anlayışlıydı. Bunun haricinde düğün salonu muazzamdı. O kadar güzel bir düğünümüz oldu ki bir düğün daha yapsak burda yapardık. Girişinden çıkışına, ses, pasta, hizmet eden... devam 

Elif & Vedat

Düğün Tarihi: 16.11.2019

Beklentilerimiz çok çok ötesinde harika bir düğün oldu.Güler yüzlü ve sakin çalışma ekibinden oluşan Queen Wedding ailesine çok teşekkür ederiz. Kameraman ve fotoğrafçısından, gelin hostesine , canlı müzik ekibinden garsonlarına ve vale ekibine kadar son derece tecrübeli ve güler yüzlü bir... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.