Düğün Salonları Adana

Pamuk Müzikhol

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Pamuk Müzikhol

Pamuk Müzikhol Hakkında

Şık bir salonda dünya evine girmek istiyorsanız Adana Pamuk Müzikhol olarak hizmetinizdeyiz. Organizasyon sektöründe uzun yıllar boyunca faaliyet gösterdiğimizden dolayı eksiksiz bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Düğünlere ve eğlencelere önem veriyor müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Düğünler dışında nişan, sünnet, kına ve bekarlığa veda partilerinde de hizmet verebiliyoruz. Kaliteli bir hizmet alabilmeniz için salonumuzda her geçen yıl yenilemeler yaparak trende uygun süslemeler gerçekleştiriyoruz.
Düğün organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren organizasyonumuzu istediğiniz şekilde planlıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatifi sunarak tarzınıza uygun bir şekilde salonumuzu süslüyoruz. Konsept bir gece geçirmek istiyorsanız anlaştığınız organizasyon firmalarının ekipmanlarıyla salonu süsleyebilir masa ve sandalye giydirmelerini istediğiniz tarzda belirleyebilirsiniz. Salonumuz kolonsuz ve yüksek tavan olduğundan dolayı davetlilerin ve sizin görüş açısı kapanmadan feraha bir ortamda eğlenmenizi sağlıyoruz. Canlı müzik yapan sanatçılarımız ve davul showuyla birlikte organizasyon boyunca eğlenceli müzikler çalıyor gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Oyun pistimiz geniş olduğundan dolayı kalabalık olsa dahi rahatça dans edebilirsiniz.
Yemekli düğün isteyen misafirlerimiz için anlaştığımız catering firmalarıyla istediğiniz menüyü hazırlıyoruz. Kaliteli ve taze ürünler kullanılarak hazırlanan yemeklerimiz davetlilere sıcak bir şekilde servis ediyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımız güler yüzlü olduğundan dolayı sorunsuz bir şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz. Siz de düğün organizasyonunuzu Pamuk Müzikhol’de gerçekleştirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pamuk Müzikhol Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Pamuk Müzikhol Sıkça Sorulan Sorular

Pamuk Müzikhol düğün fiyatları ne kadar?

Pamuk Müzikhol düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır. Pamuk Müzikhol düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.

Pamuk Müzikhol kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Pamuk Müzikhol 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Pamuk Müzikhol düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Pamuk Müzikhol düğün dışında kına, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

100-150

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Eren

Düğün Tarihi: 15.08.2015

Yetkili ve çalışanlarından çok memnun kaldığımız mekandan genel anlamda tüm hizmetlerinden çok memnun kaldığımızı söylemekle başlayabilirim cümleme... Girişte karşılama ilgi güzeldi 500 kişi konuk ağırladık mekanda kapalı bir mekan olmasına rağmen kolonsuz ve ferah bir salondu, pisti geniş ve... devam 

Rahime

Düğün Tarihi: 07.06.2015

Mekanın temizliği, hijyeni, görselliği mekana girer girmez sizi etkiliyor. İkramlı bir düğün yaptım ve mekanın ikramları gayet güzel. Orkestrasından memnun kaldık. Her şeyinden memnun kalarak ayrıldık.

Serdar

Düğün Tarihi: 01.02.2015

Çok şık ve güzel bir mekan, aynı zamanda da çok ferah. Hiçbir aksaklık yaşamadık düğünümüzde.

Ramazan

Düğün Tarihi: 21.09.2014

Ulaşım rahattı . Müzik grubunun solisti arkadaşımızdı . İkramlı bir düğün gerçekleşti . Hizmet güzeldi . Memnun kaldık

Veysel

Düğün Tarihi: 20.09.2014

Mekan çok geniş olduğundan tercih ettik. Adana eylülde de sıcaktır bu sebeple klima olması çok önemliydi, mekanın havalandırması gayet iyiydi klimalar çalıştı. Personeli alakalıydı ve bize çok yardımcı oldular. Düğünümüz gerçektende çok güzel geçti.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.