Otel İnci

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Kapasite Bilgileri

Otel İnci - Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Otel İnci Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL

Otel İnci Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Otel İnci Sıkça Sorulan Sorular

Otel İnci düğün fiyatları ne kadar?

Otel İnci düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Otel İnci düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Otel İnci kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Otel İnci 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Otel İnci düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Otel İnci düğün dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, açılışlar, parti, davet ve resepsiyon, baby shower ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Otel İnci Hakkında

Adana’nın bir markası haline gelen otelimiz, 35 yılı aşkın müthiş tecrübesi, şehir merkezindeki konumu, konfor ve kaliteyle döşenmiş odalarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Verdiğimiz rahat ve huzurlu konaklama olanağımızın yanında özel günlerinizde gerçekleştirdiğimiz davet ve etkinlikleriniz için de memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz.

Güler yüzlü ve uzman kadrosuyla hizmet veren otelimizde, 150 araçlık açık, 25 araç kapasiteli kapalı otopark, kuaför, restoran, gece kulübü ve etkinliklerinizi yapabileceğiniz çok amaçlı balo ve toplantı salonları bulunuyor.

Adana İnci Otel düğün organizasyonlarınızı ise değişik özellik ve kapasitelere sahip salonlarımızda yapabiliyorsunuz. Dilerseniz düğün ve davetlerinize ev sahipliği yapabileceğimiz mekânlarımız hakkında daha detaylı bilgi verelim;

Natali Salonu: 500 metrekarelik alanda faaliyet gösteren salonumuz, tiyatro düzeninde 800 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Salonumuzun içerisinde istek ve beklentilerinizi dikkate alarak düzenlemeler de yapılabiliyor.

Yakut Balo Salonu: Adına yakışır biçimde yakut konseptine sahip salonumuz kırmızın tonlarını içinde bulunduran bir dekorasyona sahip. 500 metrekarelik alan üzerine kurulu alanımızda ziyafet düzeninde 650 kişiyi, tiyatro düzeninde yapacağınız etkinlikler için ise 800 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Ayrıca mekânımız 3 metre tavan yüksekliğiyle de dikkat çeken ferah ve gösterişli bir salon. Yine burada da istediğiniz şekilde dekor oluşturabiliyorsunuz.

Zümrüt Balo Salonu: Yeşilin her tonunu dekorasyonunda barındıran salonumuzu zümrüt konseptinde hazırlamayı tercih ettik. 500 metrekarelik alan üzerine kurulu ferah alanımız, ziyafet düzeninde 650, tiyatro düzeninde ise 800 kişiye kadar konuğunuza ev sahipliği yapabiliyor.

İstek ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak dilediğiniz mekânı tercih edebileceğiniz otelimizde muhteşem bir düğün günü geçirmek için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen daha fazla bilgi almak ve Adana İnci Otel düğün fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Yiyecek İçecek Koordinatörü

İletişim

  • Adres:

    Kuruköprü Meydanı Kurtuluş Caddesi No: 4/A Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.