Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon

E-posta Gönder

Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon

Kapasite Bilgileri

Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon Sıkça Sorulan Sorular

Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon düğün fiyatları ne kadar?

Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon düğün dışında sünnet düğünü, baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, mezuniyet törenleri, açılışlar, doğum günü, kına ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon Hakkında

Özel günlerinizi unutulmaz bir şekilde kutlayabileceğiniz bir mekân arıyorsanız doğru adrestesiniz. Recep Çağlar Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Adana’da faaliyet gösteriyoruz. Feke Belediyesine bağlı olan salonumuz özel günlerinizi kutlarken ihtiyacınız olan tüm alt yapılara sahiptir. Hizmete başladığımız yıldan bu yana misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Düğün organizasyonları dışında; nişan kutlamaları, kına ve bekârlığa veda partileri, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlencelere de ev sahipliği yapıyoruz.

Güler yüzlü ve işini severek yapan bir ekibe sahibiz. 400-500 kişilik kapasitemizle kişi sayısına göre masa ve sandalyelerin yerleşimini yapıyoruz. Yuvarlak 8 kişilik masaları her davetlinin dans pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa sandalye giydirmelerinde genellikle göz yormayan açık renkler kullanıyoruz. Konsept bir eğlence geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından aksesuar, dekor ve masa sandalye giydirmeleri temin ediyor, salonumuzu istediğiniz şekilde süslüyoruz.

Salonumuzun özelliklerinden bahsetmek gerekirse; şehir içinde bulunduğu için davetliler açısından ulaşımı gayet kolaydır. Kış düğünü yapmak isteyen çiftler için merkezi sistem ısıtma ve yaz düğünleri için de soğutma sistemimiz mevcuttur. Sorunsuz bir organizasyon geçirmeniz için elektrik kesilmesi durumunda jeneratör sistemimiz de mevcuttur.

Müzik düğün organizasyonların önem verilmesi gereken konularından biridir. Profesyonel orkestramız ses sanatçımız ve davul şov eşliğinde hareketli şarkılarla eğlenebilir, unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Ses sistemi ve sahne kurulumunda kullandığımız son teknoloji ekipmanlar sayesinde eğlenceniz boyunca kaliteli müzikler dinleyebileceksiniz.

Recep Çağlar Düğün Salonu Adana her bütçeye uygun fiyatlarla çiftlerin unutulmaz bir eğlenceyle özel günlerini kutlamalarını sağlıyoruz. Güler yüzlü ekibimizle birlikte organizasyonunuzun başından sonuna kadar siz ve davetlilerle özel olarak ilgileniyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İslam Mahallesi Ulus Caddesi No:30 PK:01660 FEKE/ADANA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Feke Belediyesi Recep Çağlar Düğün Salon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.