Duvak Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Duvak Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Duvak Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Duvak Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Duvak Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Duvak Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Duvak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Duvak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Duvak Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Duvak Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Duvak Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Duvak Düğün Salonu düğün dışında kına, nişan, sünnet düğünü, açılışlar, piknik, baby shower, kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Duvak Düğün Salonu Hakkında

Unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Duvak Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca özel günleri çiftlerimizle birlikte planlıyoruz. Değişen düğün trendini yakından takip ederek değişimle doğru orantılı bir şekilde kendimizi yeniliyoruz. Alışılmışın dışında bir gün geçirmeniz için size farklı alternatifler sunduğumuzdan dolayı hayal ettiğiniz gibi bir organizasyon geçirebileceksiniz. Teknolojik alt yapımız kuvvetli olduğundan dolayı kusursuz bir gün geçirebileceksiniz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, sünnet başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğreniyoruz. İsteğiniz üzerine planlamalar yaparak geçmiş dönemlerde nasıl organizasyonlar gerçekleştirdiğimizin tanıtımını yapıyoruz.

Mekânımız yüksek tavan ve kolonsuz bir salondur. Şık tasarlanmış ve göz yormayan bir iç dizayna sahibiz. Masa ve sandalye giydirmelerinde farklı renk alternatifleri sunarak kendi tarzınızı oluşturmanızı sağlıyoruz. Açık tonların ve beyaz renginin hâkim olduğu masa sandalye giydirmelerimizin rengine göre mekân süslemelerini gerçekleştiriyoruz. Masa üstüne canlı çiçek ve şık şamdanlar koyarak ortama sıcak bir hava katıyoruz. Hayalinizdeki gibi bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Kına ve bekârlığa veda organizasyonunu konsept bir organizasyonla geçirmek isteyen gelin adaylarımızı eşsiz konseptlerimizle buluşturuyoruz. Salonumuza kına tahtı kuruyor yanlarına minderler dizerek tıpkı eski zamanlardaki gibi bir ambiyans yaratıyoruz. Kına ekibimiz size özel koreografi düzenleyerek danslarını gerçekleştiriyorlar. Davul Show ve canlı müzik sanatçımız eşliğinde ailenizle birlikte eğlence zamanlarınız olacak.

Organizasyonlarınızda paket içeriğinde buluna çerez, pasta ve içecekleri hijyenik ortamda hazırlayarak güler yüzlü hizmet elemanlarımız tarafından servis edilecektir. Organizasyon sorumlumuz sizinle yakından ilgilenerek sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Siz de özel günlerinizde bizim ev sahipliği yapmamızı istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Fatih Mahallesi Mücahitler Caddesi No:223, 01160

 • Nasıl gelinir?

  26 adet dolmuş otobüs hattı alanındadır .

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Duvak Düğün Salonu Yol Haritası

Duvak Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Duygu

Düğün Tarihi: 13.09.2015


öncelikle görsellik gayet güzeldi masa düzeni süslemeler iyidi kapalı bir mekan ferah bir mekan klima havalndırma mevcut ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut tercih sebebim hem fiyatı hemde ulaşımı rahat olmasıydı yetkili kişilerden çok memnun kaldım :))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.