Düğün Salonları Adana

Bebe 2 Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Bebe 2 Düğün Salonu

Bebe 2 Düğün Salonu Hakkında

Aylardır hazırlandığınız o gün geldi çattı güzel bir organizasyonlar düğününüzü unutulmaz kılmak isteyen çiftlerimize istedikleri gibi bir gün yaşatıyoruz. Bebe 2 Düğün Salonu Adana olarak uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyoruz. Sektörde olduğumuz yıldan bu güne yüzden fazla sayıda çiftin mutlu günlerine şahit olduk. Kendimizi yıldan yıla geliştirerek farklı tarzlar yaratmaya çalışıyoruz. Yenilikçi tavrımızdan dolayı düğün trendini yakından takip ediyor hayal ettiğiniz gibi bir gün yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Düğün organizasyonları dışında kına ve bekârlığa veda partileri, nişan, sünnet düğünleri ve kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz.

Titizlikle hazırlandığınız bu günde ekip arkadaşlarımızla birlikte özenerek çalışıyoruz. Güzel bir organizasyonun iyi bir planlamadan geçtiğini bildiğimizden dolayı organizasyonunuzun başından sonuna kadar sizinle iletişim halinde oluyoruz. İsteklerinizi öğreniyor, nasıl bir gün geçirmeği dilediğinizi sizinle konuşarak farklı alternatifler sunuyoruz. Geçmiş dönemlerde yaptığımız organizasyonlardan derlemeler sunuyoruz.

Adana düğün salonları arasında en çok tercih edilen mekânlardan biri olan salonumuzun tasarımı oldukça şıktır. Kapalı alan olmamasına rağmen kolonsuz ve ferah bir ortamda bulacaksınız kendiniz. Isıtma ve soğutma sistemimiz olduğundan dolayı yaz ve kış ayırt etmeden her mevsimde organizasyon yapabilirsiniz. Geniş bir oyun pistimiz var ne kadar kalabalık olursanız olun sıkışmadan rahatça eğlenmenizi sağlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunuyor genelde açık renklerde süslemeler yapıyoruz.

Barkavizyon ve ses sitemi ekipmanlarımız son teknolojidir. Kusursuz bir günün kaliteli ekipmanlar kullanılarak geçmesi gerektiğini bildiğimizden dolayı bu duruma çok önem veriyoruz. Bu sayede cızırtısız ve kesintisiz müzikler dileyerek canlı müzik sanatçımız eşliğinde eğlenceli bir organizasyon geçirebileceksiniz. Siz de özel günlere değer veren bir ekiple düğününüzü planlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Bebe 2 Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Bebe 2 Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Bebe 2 Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Bebe 2 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır. Bebe 2 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır.

Bebe 2 Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bebe 2 Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bebe 2 Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bebe 2 Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.