Düğün Salonları Adana

Bebe 2 Balo Salonu

Bebe 2 Balo Salonu

Bebe 2 Balo Salonu Hakkında

Bebe2 Balo Salonu Adana’da 20 yıldır faaliyet gösteriyor. Önceden fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteren, Bebe 2’nin açılışıyla birlikte de davet sektörüne geçiş yapan ekip liderimiz her gün tecrübelerine bir yenisini eklemeye devam ediyor. Uzun ömürlülüğümüzü çiftlerimizin memnuniyetini her şeyin önünde tutmamıza borçluyuz. Elbette çağın gerisinde kalmamak için de çalışıyoruz. Bu amaçla tamamen yenilenip değiştik ve artık sizi daha modern bir yüzle ağırlıyoruz.

Davet Alanları

Bebe 2 Balo Salonu, şehrin merkezinde yer alıyor. Düğününü kapalı ortamda, korunaklı ve konforlu bir biçimde gerçekleştirmek isteyen çiftler için hizmet vermekte olan bir mekanız. Salonumuz kolonsuz, yüksek tavanlı mimariye sahip. Her köşeyi gelişmiş iklimlendirme ve havalandırma ekipmanıyla donatıyoruz. Uygun oturma düzenini oluşturarak 500 kişiye kadar misafiri rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Düğününüze gelen her konuğun dilediği gibi eğlenebilmesi için de oldukça büyük bir dans pistini kullanımınıza açıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzun ana hatlarını beyaz örtülü yuvarlak masalar ve beyaz napolyon sandalyeler oluşturuyor. 3 çeşit masa-sandalye süslememiz ve runner seçeneklerimiz mevcut. Altın rengi runner ve sandalye bağlaması takımımızın oldukça revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Altın rengi vazolara konan çiçekler de bu asil ve ihtişamlı görünüme eşlik ediyor. Yerler siyah ve altın rengi halı kaplı. Nikah masamız altın rengi boyalı ayaklar üzerine oturtulan beyaz bir tabladan oluşuyor. Nikah sandalyelerimiz de altın rengi oymalı ve yüksek sırtlı beyaz chester modeller. Nikah masasının arkasında siyah ve beyaz tüllerle fon çalışması yapılıyor.

Hizmetler

Bebe 2 Balo Salonu düğün davet hizmetleri arasında ses, ışık ve sahne sistemlerinin kurulumu büyük yer tutuyor. Böylelikle sizi canlı müzik hizmetimizle buluşturabiliyor veya sizin seçtiğiniz bir müzisyeni salonumuzda ağırlayabiliyoruz. Salona girişte düğün çiftini 4 adet volkanla karşılıyoruz. Salonumuzla birlikte yenilenen gelin odamız ise düğün günü her türlü hazırlığınızı yapmanız için size tahsis ediliyor. Süsleme için bizim organizasyon firmamızla çalışabileceğiniz gibi kendi anlaştığınız bir firmayla da iş birliği yapabilirsiniz. Misafirleriniz park için salonumuzun önündeki müsait alanlardan yararlanabilir.

Yiyecek / İçecek

Bebe 2 Balo Salonu’nda klasik ikramlı düğünler yapmanızı mümkün kılan bir menü içeriği oluşturuyoruz. Paketlerimiz 3’e ayrılıyor.

*Başlangıç Paketi’nde ikramlar düğün pastasından ve koladan oluşuyor.
*Paket 2’yi seçerseniz misafirlerinizi pasta ve kolanın yanında çerez ikramıyla karşılıyoruz.
*Paket 3’ü tercih ederseniz pasta, kola, çerez, cips ve kuru pasta ikramıyla masaları donatıyoruz.

Salonumuz yenilenen yüzüyle, davet sektöründe 20 yıllık deneyimle ve tam tekmil teknik donanımla çalışarak çiftlerimizin konforunu garanti altına alıyor. Farklı süsleme ve ikram seçenekleri sunarak her zevke uygun alternatifler oluşturuyoruz. Ödemeler kaparo artı ödeme şeklinde gerçekleştiriliyor. Bebe 2 Balo Salonu fiyatları, erken anlaşma ve peşin ödemede sağlanan kolaylıklar gibi bilgilere ulaşmak isteyen çiftleri hemen bizimle irtibata davet ediyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimizi veya yandaki fiyat teklifi formunu kullanabilirsiniz.

Bebe 2 Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Bebe 2 Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Bebe 2 Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bebe 2 Balo Salonu 10 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.