Bağ Evi

E-posta Gönder

Bağ Evi

Kapasite Bilgileri

Bağ Evi - Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Bağ Evi Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL

Bağ Evi Özellikler

Mekan Özellikleri
Orman içinde Şehir merkezinde Teras
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Bağ Evi Sıkça Sorulan Sorular

Bağ Evi düğün fiyatları ne kadar?

Bağ Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Bağ Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Bağ Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bağ Evi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bağ Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bağ Evi düğün dışında davet ve resepsiyon, baby shower, parti, kına, mezuniyet törenleri, doğum günü, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Bağ Evi Hakkında

Adana Çukurova düğün salonları arasında kapılarını açan Bağ Evi açık ve kapalı davet alanı alternatifleriyle çiftleri karşılıyor. Doğal Park 2’de yer alan Bağ Evi bahçe manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlıyor. Butik davetler için uygun olan mekanımızda çiftlere yemekli veya yemeksiz düğün paketleriyle yardımcı oluyoruz. Doğayla iç içe, huzurlu bir atmosferde düğününüzü gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Davet Alanları

Bağ Evi olarak 2 farklı davet alanımızla çiftleri ve misafirlerini konuk ediyoruz. Kapalı davet alanımızın açık hava düğünleri için kullanılan geniş bir teras alanı da bulunuyor. İki davet alanımızda yemekli düğünler için toplamda 200 ila 300 kişi ağırlayabiliyoruz. Ağaçlarla çevrili, göl kenarında yer terasımızdan park ve doğa manzarası da izlenebiliyor.

Dekorasyon

Her iki davet alanımızda da beyaz renk ön plana çıktığından istediğiniz konsepti rahatlıkla uygulayabiliyoruz. Oturma planını hazırlarken düğün konseptinize uygun olan masa ve sandalyelerden yararlanıyoruz. Dilerseniz klasik, yuvarlak davet masalarıyla beraber beyaz sandalyeler kullanabiliyoruz. Aradığınız bohem bir atmosferse çiçek kemerleriyle süslü ahşap, uzun masalardan faydalanıyoruz. Terasımızın uç noktasında yer alan siyah mermer zeminli balkona nikah masanızı yerleştiriyoruz.

Hizmetler

Adana Bağ Evi Düğün Salonu bünyesinde yemekli düğünler düzenliyor, yemek menüsünün içeriğine çiftlerimizle beraber karar veriyoruz. Menünüze karar verdikten sonra menüyü tatmaya gelebilirsiniz. Menüde değiştirilmesini istediğiniz detaylar varsa düğünden önce bize iletebilirsiniz. Yemek servisini de Bağ Evi personeliyle biz gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz bir catering firmasıyla anlaşma ve mekanımıza getirme olanağınız da bulunuyor.

Salonumuza geldiğinizde sizi organizasyon sorumlumuzla karşılıyor, tüm sorularınızı cevaplıyoruz. İsteyen çiftlere başka bir organizasyon firması veya danışmanıyla çalışma fırsatını da sunuyoruz. Düğününüze müzik grubu veya DJ getirmeyi planlıyorsanız sahne ve ses sistemlerinin kurulumunu da biz yapıyoruz. Terasımızı ışıklandırıyor, aydınlatmalarla canlı bir ambiyans elde ediyoruz. Özel araçlarıyla gelen konuklarınız otopark alanımızı kullanabilirler.

100. Yıl Mahallesi’nde, kaymakamlık binasının karşısında yer alan Bağ Evi davetlilerin kolayca ulaşabileceği bir konumda hizmet veriyor. Sunduğu manzarayla da öne çıkan davet alanımıza engelli girişi de rahatlıkla yapılabiliyor. Düğününüz içi bizimle çalışmak isterseniz Bağ Evi düğün fiyatları hakkında sayfanın yanında görebileceğiniz formu doldurarak bilgi alabilirsiniz. İsterseniz iletişim bilgilerimiz alarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  100.YIL MAH.85183 SOKAK No:7 D:1.SABANCI DOĞAL PARK 2 ÇUKUROVA /ADANA

 • Nasıl gelinir?

  Tüyap fuar merkezi yeni Çukurova Kaymakamlığı çaprazı Dinazor park yanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bağ Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.