I Make Cupcake

E-posta Gönder

Düğün Pastası

Kategori

Eyüp, İstanbul

Lokasyon


Hakkında

2011 yılında İstanbul'dan Singapur'a taşınırken, orada beni yeni bir başlangıcın beklediğine; içimdeki enerjiyi yönlendirebileceğim, yaratıcılığımı kullanabileceğim, kafamda tasarladıklarımı yansıtabileceğim bir işin varlığına ve beni bulacağına,
tüm kalbimle inandım.

"Evrenden iste, o sana verir" felsefesini hayatın genelinde benimsemiş biri olduğumdan, Singapur'a kendimden çok emin gittim. Oraya vardıktan çok kısa bir süre sonra, bir kitapçıda dolaşırken gözüme çarpan cupcake kitabıyla, hayatım tamamen değişti.

Bu kitapla karşılaşmamın hemen ertesinde, Cupcake yapımı ve dekorasyonu ile ilgili dersler almaya başladım ve bu rengarenk dünya benim için vazgeçilmez oldu.
İlk çalışmalarımı Singapur'da yaptım. Cupcake'lerimi gören ve tadan insanlardan gelen olumlu yorumlar, doğru yolda olduğuma olan inancımı ve kendime güvenimi arttırdı.

Artık tekrar İstanbul'dayım. Cupcake'lerimi süslemeye ve sizlerle paylaşmaya burada devam edeceğim. Cupcake'lerimle unutulmaz anlarınıza renk katmak en büyük hayalim. Özel günlerinizin vazgeçilmezi olmak dileğiyle…

İletişim

Hande Yilmaz

  • Adres: Göktürk

I Make Cupcake Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!