Ganache

E-posta Gönder

 • Üsküdar, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ganache Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  10-30 TL

 • Maksimum Dilim Sayısı

  3.000

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Ganache Özellikler

 • Özellikler

  Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım, Cupcake, Pasta Büfesi, Şeker Büfesi, Makaron Kulesi

Ganache Sıkça Sorulan Sorular

 • Karşılanan özel talepler neler?

  Fındıksız


 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Ganache Hakkında

Ganache adını verdiğimiz işletmemizi 2007 yılında kurduk ve kısa zamanda markalaşmayı başararak birçok şube açıp, Ganache düğün pastalarıyla adımızdan sıkça söz ettirir hale geldik. En lezzetli çikolataları, yumuşacık hamurlarla buluşturup ortaya çıkardığımız enfes tatlarla herkes etkiliyor ve başarımızın da en temelde bu leziz pastalara bağlı olduğunu biliyoruz. Hayatınızın en özel gününde size de hizmet vermek istiyoruz.

Deneyim
Bu sektörde 15 yıllık bir deneyime sahibiz ve binlerce mutlu çiftimizin düğün pastasını biz yaptık. Katıldığımız her organizasyonda ve hizmet verdiğimiz her düğünde kendimize bir şeyler katıp, her zaman kendimizi geliştirmeyi amaçladık. Sıradan düğün pastaları yapmak yerine, damaklarda unutulmaz izler bırakan etkileyici pastalara imza atarak, herkes tarafından büyük beğeni kazandık.

Hizmetler
Elbette ki, etkileyici ve unutulmaz bir düğün her detayıyla bir bütün olmalı. Biz de bu durumun farkındayız ve pastalarımızla işin lezzet kısmından tam puan almanızı istiyoruz. Sizin için dilerseniz kremadan oluşan, dilerseniz de şeker hamuruyla süslenmiş muhteşem pastalar yapabiliyoruz. Öncelikle sizden hayallerinizi öğreniyor ve ortaya genel konseptinizle uyumlu muhteşem tasarımlar çıkarıyoruz.

Ek Hizmetler
İstanbul düğün pastası firmaları denildiğinde, her zaman başarımızla ve lezzetimizle en aranan firma olmak istiyoruz. İşe, sizden hayallerinizi dinleyerek başlıyoruz ve akabinde hemen sizin için mutfağa giriyoruz. Ardından leziz pastalar yapıyor ve sizi de ücretsiz tadım için atölyemize davet ediyoruz. Bu sayede misafirlerinizden önce kendi düğün pastanızı tadabiliyor, dilerseniz herhangi bir noktada değişikliğe de gidebiliyorsunuz.

Sadece düğün pastası değil, sizin için muhteşem pasta büfeleri, şeker kuleleri ve cupcakeler hazırlıyoruz. Sizden düğün temanızı detaylı olarak öğreniyor ve size uygun seçeneklerle hoş versiyonlar oluşturuyoruz. Örneğin, rustik bir düğün yapacaksınız pastalarımızda da kır çiçekleriyle süslemeler yapıyor ve genel konseptimizle uyumlu bir hava yakalamanızı sağlıyoruz. Mutluluğunuzun bir sebebi de biz olmak istiyoruz.

Ganache Nuhkuyusu adresinde sizin için mutfağa girip, size kremalarda kat kat pastalar yapıp, mutluluklar inşaa etmek istiyoruz. Hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurup bizimle daha detaylı irtibata geçebilirsiniz. Anı zamanda yine sayfadaki iletişim numarasını arayarak firmamızla doğrudan görüşebilirsiniz. Bu sayede düğün pastanızın detaylarını görüşebilir ve sizin için tasarladığımız avantajlı kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:11/1 Üsküdar / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.