Düğün Organizasyon Trabzon

Seva Organizasyon

  • Min. Fiyat
    600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Seva Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Seva Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Seva Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Seva Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Seva Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Seva Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Seva Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Seva Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Seva Organizasyon düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, bayi toplantısı, parti, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon, piknik organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Seva Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Seva Organizasyon masa / sandalye temini, mekan giydirme, dj, havai fişek, lcv hizmeti, davetiye, barkovizyon, catering, dekor, kına gecesi, balayı, çiçek, nikah şekeri, işık ve ses ekipmanları, sanatçı, süsleme, servis ve hizmet elemanı, fotoğraf ve video, pasta, kapalı çadır hizmetlerini vermektedir.

Seva Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Seva Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Seva Organizasyon Hakkında

Hayatınızda belirli günler vardır. Ömrünüz boyunca unutamayacağınız ve hafızanızda devamlı yer edecek bugünleri en iyi şekilde hatırlamak istersiniz. Belki de bugünlerin en başında düğünleriniz gelir. Peki hiçbir eksiklik yaşamadan, mutluluğunuza tanık olmak için gelen yakınlarınıza ve sevdiklerinize benzersiz bir düğün sunmak ister misiniz? Seva Organizasyon Trabzon’da bu isteklerini yerine getiren bir organizasyon firması olarak faaliyet gösteriyor. Ayrıcalıklarla ve fırsatlarla dolu olan bir çözüm ortağı olarak gecenizde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Uzun zamandır düğünlerde aktif olarak rol almanın ve çiftlerin yüzlerini güldürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Güvenirlik ve dürüstlük ilkelerinden bir ân olsun uzaklaşmıyor, bir organizasyon firması olarak koşulsuz memnuniyeti çiftlerimizle buluşturmayı hedefliyoruz.

Seva Organizasyon olarak farkın tasarımda başladığını düşünüyor, bu yüzden konsept ve tema seçeneklerinde yaratıcılığımızı kullanıyoruz. En yeni trendleri takip eden, konsept konusunda kendini sürekli geliştiren ve birbirinden farklı konseptleri çiftlerin beğenisine sunan bir hizmet ile karşınızda oluyoruz.

Kusursuz bir düğün her çiftin hakkı! Biz de bunu uygun fiyatlarla eksiksiz bir şekilde sunmak için Trabzon’da faaliyet gösteriyoruz. Önce Trabzon’da sonra da Karadeniz Bölgesi’nde birçok düğün ve davette rol alıyoruz. Bu organizasyonlarda sizin yerinize düşünüyor, sizin yerinize hayal kuruyor, sizin için tasarlıyor, size detaylandırıyor, sizinle heyecanlanıyor ve tecrübelerimizle sizlere sunuyoruz. İşte tam da burada Trabzon düğün organizasyon firmalarından ayrılıyoruz. Organizasyonunuzu, kendimizi çiftlerin yerine koyarak düzenliyor, hiçbir eksikliğin yaşanmayacağı kusursuz bir geceye imza atıyoruz.

Düğününüzde yaşayacağınız bu mutluluğu ömür boyu hatırlamanız için tatlı dokunuşlar yapıyor, güzel bir iz bırakıyoruz. Tüm çabamız, gece boyunca yüzünüzden gülümseme eksik olmasın diye!

Eğer hakkımızda daha detaylı bilgi almak ve bu özel günde bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kahramanmaraş Cd. No:30 Ferit Demeli İş Hanı Kat:1 Ortahisar

  • Haritadaki Konumu

    Seva Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.