Mustafa Fidan / Dini Organizasyon

E-posta Gönder

 • Arsin, Trabzon. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Mustafa Fidan / Dini Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Mustafa Fidan / Dini Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Mustafa Fidan / Dini Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Mustafa Fidan / Dini Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Sanatçı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Dini Düğün Nişan Sünnet Organizasyonları Semazen Ekibi, ilahi Grubu, Neyzen, Kanun, Keman, ilahi sanatçısı. islami düğün, dini organizasyon, trabzon, ortahisar, akçaabat, araklı, of, yomra, arsin, vakfıkebir, sürmene, maçka, beşikdüzü, çarşıbaşı, tonya, düzköy, çaykara, şalpazarı, hayrat, köprübaşı, dernekpazarı, Toplumun genel yapısına uygun, dini ve tasavvufi düğün organizasyonları, dini esaslara uygun düğünler, kalbinizin derinliklerine nüfuz eder. Sizin, Ailelerinizin ve davetlilerinizin memnun olarak ayrılacağı, uzun süre konuşulacağız, yıllar sonra tekrar seyrederken gurur duyacağınız bir organizasyon için 10 yılı aşkın süredir deneyimlediğimiz ve aşk ile gerçekleştirdiğimiz dini organizasyon hizmetlerimize güvenebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en ileri düzeyde sunmayı kendine ilke edinen ve yaklaşık 10 yıldır piyasada yaptığı işlerle adından söz ettiren Fidan Organizasyon; başta Trabzon olmakla beraber Karadeniz bölgesinde Tek Dini organizasyon alanında hizmet sunmaktadır. Düğün, kına, sünnet vb. gibi etkinliklerde, konusunda uzman ekibi ile hizmet veren Fidan Organizasyon Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimizle organizasyonlarınızda kaliteli, güvenilir ve sizleri mutlu eden, yüzünüzde tebessümler bırakacak bir hizmet sunmaktayız. Güler yüzlü, dinamik kadromuzla kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda yeteneklerimizi en iyi şekilde özel günlerinizde hayata geçirmek ve koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti sağlamak, özel günlerinizi daha da özel kılmak ve fark oluşturmak için varız. Siz değerli misafirlerimize; organizasyonlarımızda tecrübelerimizi, iş disiplinimizi ve her geçen gün farkındalık oluşturan fikirlerimiz ile geliştirdiğimiz organizasyon becerimizi sunmaktan onur duymaktayız. Vizyonumuz Sürekli kendini geliştirip, hızla gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurarak küçük ayrıntıları, özel konseptleri, farklı fikirleri verdiği kaliteli hizmetle; İslami Düğün Organizasyonlarında başta Trabzon olmak üzere Türkiye çapında aranan organizasyonlar arasında lider olmak, özel günlerin en çok tercih edilen ismi haline gelmek için çalışıyoruz. Alanında seçkin organizasyon firmaları arasında yer almayı, müşterilerimizin beklentilerini tüm yönleri ile karşılamayı, mutluluklarına mutluluk eklemeyi ve tüm Fidan Organizasyon ekibinin işe gönlünü vermesi ile yaptığımız işlerin değerinin artmasını amaçlıyoruz. Bu sebeple Fidan Organizasyon Olarak En Özel Gününüze Talibiz. Hizmetlerimiz; o Dini Düğün Organizasyonu o Semazenli Dini Organizasyon o Semazenli Nişan Organizasyonu o Semazen Ekibi o Dini Nişan Organizasyonu o Dini Organizasyon Tasavvuf İlahi Ekibi o Dini Sünnet Organizasyonu o Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeri o Kına Gecesi İlahi Ekibi o Sahne Kurulum, Led Ekran, Işık Ve Ses Sistemi o Profesyonel Sunuculuk Hizmetleri o Belediye Etkinlikleri o Mehter Takımı o Kutludoğum Programları o Ramazan Programları


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Mustafa Fidan / Dini Organizasyon Hakkında

Toplumun genel yapısına uygun, dini ve tasavvufi düğün organizasyonları, dini esaslara uygun düğünler, kalbinizin derinliklerine nüfuz eder. Sizin, Ailelerinizin ve davetlilerinizin memnun olarak ayrılacağı, uzun süre konuşulacağız, yıllar sonra tekrar seyrederken gurur duyacağınız bir organizasyon için 10 yılı aşkın süredir deneyimlediğimiz ve aşk ile gerçekleştirdiğimiz dini organizasyon hizmetlerimize güvenebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en ileri düzeyde sunmayı kendine ilke edinen ve yaklaşık 10 yıldır piyasada yaptığı işlerle adından söz ettiren Fidan Organizasyon; başta Trabzon olmakla beraber Karadeniz bölgesinde Tek Dini organizasyon alanında hizmet sunmaktadır. Düğün, kına, sünnet vb. gibi etkinliklerde, konusunda uzman ekibi ile hizmet veren Fidan Organizasyon Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimizle organizasyonlarınızda kaliteli, güvenilir ve sizleri mutlu eden, yüzünüzde tebessümler bırakacak bir hizmet sunmaktayız.

Güler yüzlü, dinamik kadromuzla kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda yeteneklerimizi en iyi şekilde özel günlerinizde hayata geçirmek ve koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti sağlamak, özel günlerinizi daha da özel kılmak ve fark oluşturmak için varız.
Siz değerli misafirlerimize; organizasyonlarımızda tecrübelerimizi, iş disiplinimizi ve her geçen gün farkındalık oluşturan fikirlerimiz ile geliştirdiğimiz organizasyon becerimizi sunmaktan onur duymaktayız.

Vizyonumuz
Sürekli kendini geliştirip, hızla gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurarak küçük ayrıntıları, özel konseptleri, farklı fikirleri verdiği kaliteli hizmetle; İslami Düğün Organizasyonlarında başta Trabzon olmak üzere Türkiye çapında aranan organizasyonlar arasında lider olmak, özel günlerin en çok tercih edilen ismi haline gelmek için çalışıyoruz.
Alanında seçkin organizasyon firmaları arasında yer almayı, müşterilerimizin beklentilerini tüm yönleri ile karşılamayı, mutluluklarına mutluluk eklemeyi ve tüm Fidan Organizasyon ekibinin işe gönlünü vermesi ile yaptığımız işlerin değerinin artmasını amaçlıyoruz.

Bu sebeple Fidan Organizasyon Olarak En Özel Gününüze Talibiz.

Hizmetlerimiz;
o Dini Düğün Organizasyonu
o Semazenli Dini Organizasyon
o Semazenli Nişan Organizasyonu
o Semazen Ekibi
o Dini Nişan Organizasyonu
o Dini Organizasyon Tasavvuf İlahi Ekibi
o Dini Sünnet Organizasyonu
o Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeri
o Kına Gecesi İlahi Ekibi
o Sahne Kurulum, Led Ekran, Işık Ve Ses Sistemi
o Profesyonel Sunuculuk Hizmetleri
o Belediye Etkinlikleri
o Mehter Takımı
o Kutludoğum Programları
o Ramazan Programları

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Devlet Karayolu cad. No.5 Z-2, 61900 Arsin/TRABZON

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mustafa Fidan / Dini Organizasyon Yol Haritası

Mustafa Fidan / Dini Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ayşe & Ceyhun

Düğün Tarihi: 05.01.2019


Mustafa Bey organizasyonumuza şeref verdiler.. Herşey mükemmeldi, bu özel gecemizi daha özel kıldılar..Tüm misafirlerimiz memnun kaldı Mustafa Fidan ve ekibine teşekkür ediyoruz ... herkese tavsiye ediyoruz ! :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.