İlkyaz Davet & Organizasyon

E-posta Gönder

İlkyaz Davet & Organizasyon

İlkyaz Davet & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Verilen Hizmetler

    Havai fişek, Nikah şekeri

İlkyaz Davet & Organizasyon Hakkında

Müşteri memnuniyeti için her zaman istenilenin en iyisini yapan İlkyaz Organizasyon olarak bizler, mutlu günlerinizi renklendirmeyi hedef edinerek başladığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Günler öncesinden başlayan ve hep, bir şeyler eksik hissi ile ta ki düğün sonuna kadar devam eden organizasyonumuzda amacımız; yüksek kaliteyi ve sınırsız hizmet anlayışını sizlere sunarken siz değerli müşterilerimizin de rahat, huzurlu ve mutlu bir gece geçirmesini sağlamaktır.

İlkyaz Organizasyon; tüm konularda istediğiniz imkanları yaratmanıza yardımcı olacak geniş yelpazesi, kendini sürekli yenileyen, büyüyen ve sizin düşüncelerinizde ki mükemmeli yakalamaya çalışan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Genç ve Dinamik ekibimiz, hayal gücü yüksek, tecrübeli ve en önemlisi sizleri en mükemmel biçimde temsil edecek profesyonelliğe sahiptir. Mümkün olan en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmayı ilke edinen, müşterilerinin memnuniyetini gözlerinden okuyunca mutluluğu katlanan İlkyaz Organizasyon ailesi, özel gün kutlamalarınızı unutulmaz kılmak için tam 22 yıldır hayal gücünün ve yeteneklerinin sınırlarını zorluyor...

İletişim

  • Adres:

    Maraş cad. Çarşı sok. Ayhan Sürmen Serender Aralığı – Halk Bankası Merkez Şube Aralığı

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.