Grand Masal Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Yaman Organizasyon
14

Merkez

Yaman Organizasyon

10-20 TL
KA Grup Organizasyon
13

Merkez

KA Grup Organizasyon

10-20 TL
Düğün Dernek Organizasyon
14

Merkez

Düğün Dernek Organizasyon

20-30 TL

Hakkında

2014 yılından beri Sivaslıların düğün salonu ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan Grand Masal Düğün Salonu, şimdi de düğün organizasyonlarınız için profesyonel bir destek sunmak için hizmetinizde! Düğün için gerekli olan tüm hizmetleri uzman kadrosuyla sağlayan ve A’dan Z’ye kadar her detayın üzerinde titizlikle duran Grand Masal, Sivas’taki unutulmaz düğünlerin de mimarı olmak istiyor.

Süslemeden müziğe, fotoğraf ve videodan pastaya, havai fişekten ışık ve ses sistemlerine kadar birçok konuyu sizin yerinize düşünüyoruz. Düğün stresinden uzak tutuyor, gecenin yükünü üzerinizden tamamen alıyoruz.

Uzun zamandır organizasyon sektöründe faaliyet göstermiş, kendini devamlı geliştirmiş güler yüzlü bir ekip ile çalıştığımızı özellikle belirtmek istiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz ilk ândan itibaren yanınızda olarak tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinize yanıt veriyor, her şeyin istediğiniz gibi olması için sürekli iletişim halinde oluyorlar. Belirlediğiniz konsepte uygun bir süsleme ile düğün mekânınızı tarzınıza uygun bir şekilde tasarlıyoruz. Konuklarınız için hazırladığımız masaları da bir demo masa olarak beğeninize sunabiliyoruz.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için bizimle yalnızca 1 hafta önceden iletişime geçmek yeterli oluyor. Grand Masal Sivas’taki organizasyonlar için hızlı ve geniş ekibi ile hazırlıklarını en kısa sürede tamamlıyor ve düğün gününüz için kusursuz bir davete imza atıyor.

Sadece düğünleriniz için değil, tüm özel ve kurumsal etkinlikleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Tecrübemiz ve profesyonelliğimizi kullanarak hiçbir eksikliğin yaşanmadığı kına geceleri, nişanlar, doğum günleri, sünnet düğünleri, mezuniyetler, açılışlar, şirket yemekleri, seminerler ve kokteyllere imza atacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çiftlerimize sunduğumuz fırsatlar bunlarla da sınırlı değil! Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylelikle biz de planlamamızı yaparak hazırlık sürecini en kısa sürede başlatabiliriz.

İletişim

MEHMET ERDİNÇ

  • Adres: Gültepe, 53-23. Sk., 58080 Sivas Merkez

Grand Masal Düğün Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!