Grand Masal Düğün Sarayı

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Grand Masal Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
50-100 TL

Grand Masal Düğün Sarayı Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Grand Masal Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Grand Masal Düğün Sarayı düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Grand Masal Düğün Sarayı organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


Grand Masal Düğün Sarayı hangi hizmetleri vermektedir?

Grand Masal Düğün Sarayı sanatçı, barkovizyon, havai fişek, servis ve hizmet elemanı, süsleme, çiçek, nikah şekeri, pasta, dj, kına gecesi, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, fotoğraf ve video, dekor hizmetlerini vermektedir.


Grand Masal Düğün Sarayı düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Grand Masal Düğün Sarayı düğün organizasyonu dışında açılışlar, baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan, parti, bayi toplantısı, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.


Grand Masal Düğün Sarayı hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Grand Masal Düğün Sarayı sade, modern, romantik, görkemli, klasik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.


Grand Masal Düğün Sarayı hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Grand Masal Düğün Sarayı balo salonu, havuz başı düğünü, restoran, bahçe/kır düğünü, düğün salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.


Grand Masal Düğün Sarayı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Grand Masal Düğün Sarayı ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


Grand Masal Düğün Sarayı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Grand Masal Düğün Sarayı şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Grand Masal Düğün Sarayı Hakkında

2014 yılından beri Sivaslıların düğün salonu ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan Grand Masal Düğün Salonu, şimdi de düğün organizasyonlarınız için profesyonel bir destek sunmak için hizmetinizde! Düğün için gerekli olan tüm hizmetleri uzman kadrosuyla sağlayan ve A’dan Z’ye kadar her detayın üzerinde titizlikle duran Grand Masal, Sivas’taki unutulmaz düğünlerin de mimarı olmak istiyor.

Süslemeden müziğe, fotoğraf ve videodan pastaya, havai fişekten ışık ve ses sistemlerine kadar birçok konuyu sizin yerinize düşünüyoruz. Düğün stresinden uzak tutuyor, gecenin yükünü üzerinizden tamamen alıyoruz.

Uzun zamandır organizasyon sektöründe faaliyet göstermiş, kendini devamlı geliştirmiş güler yüzlü bir ekip ile çalıştığımızı özellikle belirtmek istiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz ilk ândan itibaren yanınızda olarak tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinize yanıt veriyor, her şeyin istediğiniz gibi olması için sürekli iletişim halinde oluyorlar. Belirlediğiniz konsepte uygun bir süsleme ile düğün mekânınızı tarzınıza uygun bir şekilde tasarlıyoruz. Konuklarınız için hazırladığımız masaları da bir demo masa olarak beğeninize sunabiliyoruz.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için bizimle yalnızca 1 hafta önceden iletişime geçmek yeterli oluyor. Grand Masal Sivas’taki organizasyonlar için hızlı ve geniş ekibi ile hazırlıklarını en kısa sürede tamamlıyor ve düğün gününüz için kusursuz bir davete imza atıyor.

Sadece düğünleriniz için değil, tüm özel ve kurumsal etkinlikleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Tecrübemiz ve profesyonelliğimizi kullanarak hiçbir eksikliğin yaşanmadığı kına geceleri, nişanlar, doğum günleri, sünnet düğünleri, mezuniyetler, açılışlar, şirket yemekleri, seminerler ve kokteyllere imza atacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çiftlerimize sunduğumuz fırsatlar bunlarla da sınırlı değil! Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylelikle biz de planlamamızı yaparak hazırlık sürecini en kısa sürede başlatabiliriz.

İletişim

  • Adres:

    Gültepe, 53-23. Sk., 58080 Sivas Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grand Masal Düğün Sarayı Yol Haritası

Grand Masal Düğün Sarayı Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

İlayda & Mert

Düğün Tarihi: 19.09.2021Herşeyiyle 4 4 lük olan sivasimiza laik bir organizasyon ve kaliteli bir hizmet verilen ücrete kesinlikle değiyor herkese tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.