Düğün Organizasyon İstanbul

She Wedding & Events

5,0
 • Min. Fiyat
  1.000-2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Elif Ceval
  Firma Sahibi

She Wedding & Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.000-2.000 TL

She Wedding & Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

She Wedding & Events Sıkça Sorulan Sorular

She Wedding & Events şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, She Wedding & Events şehir dışında hizmet veriyor.

She Wedding & Events ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

She Wedding & Events ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

She Wedding & Events organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Mutlu ve güzel anılarınızın şahidi olabilmek ,sihirli bir atmosfer yaratmak ve yaşanana değer katabilmek."

She Wedding & Events hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

She Wedding & Events düğün salonu, kulüp/davet alanı, tekne/yat düğünü, bahçe/kır düğünü, restoran, havuz başı düğünü, plaj/sahil düğünü, balo salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

She Wedding & Events hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

She Wedding & Events romantik, vintage/retro, gotik, görkemli, bohem, rustik, klasik, sade, modern tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

She Wedding & Events düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

She Wedding & Events düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, piknik, sünnet düğünü, parti, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

She Wedding & Events hangi hizmetleri vermektedir?

She Wedding & Events lcv hizmeti, havai fişek, sanatçı, kapalı çadır, dj, süsleme, çiçek, kına gecesi, servis ve hizmet elemanı, davetiye, barkovizyon, fotoğraf ve video, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, dekor, catering hizmetlerini vermektedir.

She Wedding & Events düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

She Wedding & Events organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 1.000-2.000 TL aralığından başlamaktadır.

She Wedding & Events Hakkında

She Wedding & Events ailesi olarak 2008 yılından beri çiftlerin düğün organizasyonlarını biz üstleniyoruz. İstanbul’da Galatasaray Kalamış Tesisleri ve Feriye Sarayı başta olmak üzere deniz manzaralı mekanlarda, kır düğünlerinde ve sahil davetlerinde hizmet veriyoruz. Davetler konusundaki bilgi birikimimiz, güler yüzlü ekibimiz ve çift odaklı yaklaşımımızla organizasyon sürecini kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Hizmetler

Çiftlerimizin istediği konsepti ve temayı düğün mekanına taşıyoruz. Dekor, süsleme, ışık ve ses ekipmanları ve servis hizmetini bizi tercih eden çiftelere sağlıyoruz. DJ, sanatçı ve havai fişek hizmetlerimizle de gecenize hareket katıyoruz. Masa/sandalye temini ve mekan giydirme gibi temel hizmetlerini sağlıyoruz. İsterseniz tüm bu hizmetleri şehir dışında gerçekleştireceğiniz düğün davetlerinize de taşıyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Çiftlerin aklına gelebilecek her tarzı mekanlara taşıyoruz. Napolyon sandalyeler, cam veya metal suplalarla masalarınıza modernliği ve sadeliği bir arada getiriyoruz. İsterseniz sandalye ve aksesuarlarda siyah rengi kullanarak modernliğe asilliği de katabiliyoruz. Kenarı işlemeli supla ve kristal şamdanlarla daha klasik bir hava yakalamamız da mümkün. Ahşap sandıklarla rustik bir ortam yaratırken dokuma halılarla daha vintage bir atmosfer de oluşturabiliyoruz.

Hasır suplalar, makrome örgüler ve pampaslarla bohem dokunuşları düğün mekanına taşıyoruz. Çiçekli ve pampaslı taglar, çiçekli, ışıklı veya mumlu gelin yollarımız ve tüllerle de düğün mekanınızın tekdüze havasını kırıyoruz. Baş harflerinizden oluşan ledli aksesuarları da mekana yerleştirebiliyoruz. Genellikle nikahlarda tercih edilen kilise düzenini de sade ve şık aksesuarları kullanarak oluşturuyoruz.

Ek Hizmetler

Yıllardır hizmet veren Kadıköy düğün organizasyon şirketlerinden biri olarak düğün daveti hazırlıklarında çiftlerin düşünecek çok şeyleri olduğunu biliyoruz. Biz de sağladığımız hizmetlerle çiftlerin yüklerini azaltmaktan gurur duyuyoruz. LCV hizmeti, nikah şekeri, catering, fotoğraf ve video, davetiye ve barkovizyon hizmetlerini sağlıyoruz. Biz bunları hallederken size sadece günü tadını çıkarmak kalıyor. Ayrıca kına gecesi ve nişanlarınızda da bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yıllar içerisinde dekorasyon ve süslemede sağladığımız çeşitliliğe eşlik eden enerjik ekip ruhu sayesinde İstanbul en iyi düğün organizasyon şirketleri denince akla gelen ilk firmalardan biri olduk. Siz de düğün organizasyonunuzda geniş hizmet yelpazesi ve dinamik bir ekip arayışındaysanız aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir veya hemen formdan teklif alarak doğru organizasyon firmasıyla çalışmaya bir adım daha atabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Fener Kalamış Cad. Çınarlı Apt. No:72 Kadıköy

 • Haritadaki Konumu

  She Wedding & Events Yol Haritası

She Wedding & Events Yorumları (4)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

İdil & Doğaş

Düğün Tarihi: 30.09.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Her şey için Ayça hanıma teşekkür ederiz. Çok zevkli ve özenli

Elif & Aman

Düğün Tarihi: 25.08.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

O büyülü günü düşündükçe hala nefesim kesiliyor ve gözlerim doluyor. Nereden başlamalı nasıl anlatmalı içimdeki bu bitmeyen heyecanı hiç bilmiyorum.

Aslında tamamen öylesine bir düğün detay sorusu ile başladı Elif Hanım ile irtibatımız. Bir ufak soruma onlarca farklı bakış açısı ve çözüm...
devam 

She Wedding & Events

Kendi gibi yüreği de güzel, naif ve narin gelinim benim...En önemli gecende her şeyini bana emanet ettin gözünü kırpmadan. Ben de emanetini layıkıyla yapmaya çalıştım sadece. Yüzünüzdeki o gülümseme ve gözlerinizdeki o ışıkla yeterince teşekkür ettiniz zaten bana. Herşey ömür boyu hep böyle gönlünüzce olsun. İyi ki sizi tanımışım canım Elif ve Aman. Sevgiler...

Aybike & Serhan

Düğün Tarihi: 27.07.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

fiziken ve "kalben" deneyimlenmiş bir yorum olarak okuyun lütfen:

Evlilik sürecinde hepimizin kafasında yüzlerce soru oluyor. Ben de 2019 yılında bu soruların arasındaydım Serhan ile birlikte. Ve bizim için bu kalemlerden biri olan "düğün" kısmı ise ailelerimiz ve dostlarımızla birlikte...
devam 

She Wedding & Events

sevgili Aybikem ve Serhanım, kalbinizin güzelliği kadar mutlu olun inşallah! Bize olan güveniniz, inancınız ve samimiyetiniz için teşekkür ederiz. Ne mutlu ki sizin en özel gününüzün mimarı olduk... Hep hayatınızda olmak dileğiyle...

Burcu & Doruk

Düğün Tarihi: 26.07.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Düğün mekanına karar verme aşamasında anlaşmalı organizasyon, ses-ışık ve fotoğraf şirketleri de bizim için çok belirleyici oldu. Bu noktada ilk görüşmemizden itibaren özellikle Eyüp Bey detay dolu her sorumuza sabırla cevap verdi, aklımıza takılanları danışabileceğimiz bir abi gibi yaklaştı ve... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.