Düğün Organizasyon İstanbul

Mekselina Desing & Event

Firma kapanmıştır
Mekselina Desing & Event

Mekselina Desing & Event Hakkında

Gerek daha önceki çalışmaları gerek ise yenilikçi ve vizyon sahibi bakış açısı ile organizasyon sektöründe rüştünü ispat etmiş Tuba Şahin ve ekibinin emin ellerindesiniz. Mekselina Desing & Events markasını yaratan ve bugünkü konumuna getiren kocaman bir aileyiz ve sizin de aile olma yolunda attığını bu önemli adımda yanınızda olmayı isteriz. İşini hem severek hem de profesyonelce yapan özverili bir ekip ile çalışmak isterseniz o halde sizi şöyle yazımızın devamına alalım ve oradan biz ve hizmetlerimiz hakkında merak edebileceğiniz bilgileri edinin.

Düğün, nişan merasimi, kına gecesi, doğum günü kutlaması, bekârlığa veda, baby shower, kurumsal etkinlikler ve bu minvalde aklınıza gelebilecek pek çok türde toplu organizasyonun düzenlenmesini layığı ile yerine getiriyoruz. Fakat bugün burada olmanızın sebebi muhtemelen düğünler olduğu için konuyla alâkalı biraz daha detaylı bilgi vermek isteriz.

Zaman ve mekân fark etmeksizin çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirmek için sınırları zorluyoruz. Onlar neyi nerede, ne zaman ve ne şekilde istiyorsa biz orada, o anda, o şeyi yapıyoruz. Şöyle ki; mekân seçimlerinde dilerlerse yardımcı oluyor, kır düğünü, otel düğünü, kumsal düğünü fark etmeksizin açık veya kapalı alanı gözetmeden seçimlerine saygı duyuyoruz.

Çiftimizin zevk ve beklentilerine uygun konseptler geliştirerek en onlar kadar özeniyoruz. Mekânın süslenmesinden tutun da masalardaki isimliklere, suplalara, çiçeklere ve hatta menüye kadar her ayrıntıyı aynı tema üzerinden incelikle oluşturuyoruz. Zaten öncesinde hazırlamış olduğumuz demo masada tüm detayları çiftimize uygulamalı olarak gösterip beğenilerine göre ekleme ve çıkarmalar yaptığımız için herhangi bir beklenmedik sürprize fırsat vermiyoruz.

Sizi en az sizin kadar düşünen profesyonel bir ekiple çalışmak isterseniz Mekselina Desing and Events olarak bu şerefe nail olmaktan mutluluk duyarız. Detaylı bilgi ve randevu için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Mekselina Desing & Event Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Mekselina Desing & Event Sıkça Sorulan Sorular

Mekselina Desing & Event şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mekselina Desing & Event şehir dışında hizmet veriyor.

Mekselina Desing & Event ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mekselina Desing & Event ile 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Mekselina Desing & Event organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Tam da sizin istediğiniz gibi hayallerinizden esinleniyoruz,ilmek ilmek işleyip her ince ayrıntısına özenip gerçeğe dönüştürüyoruz."

Mekselina Desing & Event düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Mekselina Desing & Event düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, nişan, parti, baby shower, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Mekselina Desing & Event hangi hizmetleri vermektedir?

Mekselina Desing & Event işık ve ses ekipmanları, servis ve hizmet elemanı, mekan giydirme, nikah şekeri, balayı, çiçek, fotoğraf ve video, sanatçı, kına gecesi, lcv hizmeti, araç kiralama, catering, dj, masa / sandalye temini, dekor, davetiye, süsleme hizmetlerini vermektedir.

Mekselina Desing & Event düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Mekselina Desing & Event organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 1.000-2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Dilara & Emre

Düğün Tarihi: 26.01.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Tuğba hanıma ve ekibine bize yaşattıklar özel gün için çok teşekkürler.
Herkese gözü kapalı tavsiye ederim

Alissa

Düğün Tarihi: 14.09.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Tuba hanım tamamen hayal dünyamızı gerçeğe dönüştürüyor. Çok fazla Türkçem olmadığı halde beni çok iyi anladı ve istediğimin fazlasını yaptı, çok teşekkür ederim bütün ekibine! Bence hiç düşünmeden teklif alın çünkü bu ekip bir harika!

Melis & Burak

Düğün Tarihi: 23.06.2018

En mutlu günümüzde bizim bütün isteklerimizi en mükemmel şekilde gerçekleştiren Tuba hanıma çok teşekkür ediyorum.Fiyat konusunda da bizi üzmeyip her istediğimize tamam demesi bizi çok mutlu etmişti.Kesinlikle bütün çevreme tavsiye ettiğim bir firma oldu.Tekrardan çok teşekkür ediyorum tuba hanım... devam 

Ömür & Deniz

Düğün Tarihi: 26.01.2019

Uzun ve yorucu hayat kargaşamda düğün organizasyonuma nasıl yetişeceğim derken tuba hanım ve ekibiyle tanıştık.O güzel enerjisi ve pozitifliğiyle bizi kendine hayran bıraktı ve şimdilerde ise iyi ki karşılaştık iyi ki onlara emanet ettik en mutlu günümüzü diyoruz.Sizi çoook seviyoruz sadece o gün... devam 

Hazal & Engin

Düğün Tarihi: 24.11.2018

Hayallerimizden farksız bir kına ve düğün yaşadık.Tuba Hanım ve ekibine çok teşekkürler.Sonsuz tavsiye ediyoruz.

Sevgi & Onur

Düğün Tarihi: 27.10.2018

Mekselina ofisine ilk gittiğimizde eşim ve ben onların o sıcak karşılamalarını ve tuba hanımın o güven vererek konuşması çok mutlu etmişti.Organizasyon günü her istediğimi harfiyen yerine getirdiler ve ben onlara iyi ki güvenmişim dedirttiler.İyi ki sizinle tanıştık ve şimdi aile olduk hala... devam 

Şule & Mehmet

Düğün Tarihi: 07.10.2018

Düğün yerimiz açık mekandı ve aniden yağmur bastırdı.Bütün hayallerimin olmayacağını düşündüğüm an yıkıldığım andı.Tuba hanım ve Hande hanım kesinlikle bugünü mutsuz geçirmeyeceğimi garanti etmiş ve o mekanın üstünü hemen kapamışlardı ve günümün kahramanı olmuşlardır.Teşekkürler MEKSELİNA

Hale & Deniz

Düğün Tarihi: 15.09.2018

Eylül ayına özel bir konsept istemiştim ve tam da hayalimi gerçeğe döken mekselina evente çok teşekkür ederim.Tuba hanım ve hande hanımın beni en özel gelin hissettirmelerine ayrı hayran kaldım..Evlenecek bütün arkadaşlarıma ve çevreme tavsiye ettiğim tek organizasyon siz oldunuz.Çok teşekkür... devam 

Ceyda & Kemal

Düğün Tarihi: 18.08.2018

Bizim için kendi ailesiymiş gibi davranan bir ekip ve inanamayacağımız kadar güzel bir düğün.
Başka ne diyebilirim ki bir kere daha evlensem bir kere daha sizlerle çalışırım.
Herşey için çok teşekkürler Mekselina Event.

Demet & Ali

Düğün Tarihi: 15.08.2018

Dİlediğimiz gibi en mutlu günümüzü gerçekleştiren tuba hanıma çok teşekkür ediyorum.Herşey hayal ettiğimizinde üstündeydi ve bütün misafirlerimiz en az bizim kadar organizasyona hayran oldular.Herşey için çok teşekkürler mekselina..

Nur & Talha

Düğün Tarihi: 09.06.2018

Düğünüm ve kınam için aklımdaki her soruyu ve ayrıntıyı yılmadan sıkılmadan gecenin geç saatlerinde bile cevap veren tuba hanıma çok teşekkür ediyorum.Çok pimpirikli birisi olarak benim her ince ayrıntıma özenle çalışıp günümün mükemmel geçmesini sağladı.İyi ki sizinle çalıştık.Her detay... devam 

Nazlı & Emre

Düğün Tarihi: 26.05.2018

Tuba hanım ve ekibi der susarım.Son an da yaşadığımız krizlere rağmen Tuba hanım ve ekibi en güzel şekilde idare ettiler.Tavsiye edeceğim en iyi event firması burasıdır.Ofislerinin tatlılığıyla düğünümüzün en güzel düğün olacağını garantileşmişlerdi zaten.Kısaca en iyisi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.