Papyrus Tasarım & Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Papyrus Tasarım & Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  5-10 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Papyrus Tasarım & Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Papyrus Tasarım & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Papyrus Tasarım & Organizasyon Hakkında

Bizim için her şey çok net! Düğün organizasyonu denince akla biz geliyoruz. Uzun yıllardır işimizi çok severek yapıyor ve aynı oranda da bu işe saygı duyuyoruz. Mesleğe olan yenilikçi bakış açımız ve geniş vizyonumuz sayesinde bugün olduğumuz konuma geldik. Her zaman modayı ve trendleri takip ederek yeniliklerden haberdar oluyoruz. Sadece Türkiye’de değil dünya çapında da uygulanan yöntemleri kendimize uyarlayarak kullanıyoruz. Her biri işinin ehli, güler yüzlü ve dinamik bir ekip ile çalışıyoruz. Tasarımdan uygulamaya, lojistikten planlamaya kadar her alanda kendimize güveniyoruz.

Papyrus Organizasyon Malatya çapında kişiye özel olarak tasarlanan ürünler ile çalışan en iyi şirketlerden bir tanesi. Siz de eğer düğününüz için hayallerinizdekini gerçeğe dönüştürecek ve hatta ona daha fazlasını katacak bir firma ile çalışmak isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Konsept usulü çalışıyoruz ve her bir organizasyonu türü ne olursa olsun baştan sona en ince ayrıntılarına kadar özel olarak dizayn ediyoruz. Masa ve sandalye teminatını, bunların düzenlenmesi ve giydirmeleri ile süslemelerini yapıyoruz. İster şamdanlar isterseniz de çiçekler kullanıyoruz. Nikâh şekerleri, hediyelikler, isim panoları, menü kartları, balonlar, suplalar ve daha birçok detayı birbiri ile tam uyum gösterecek şekilde ayarlıyoruz.

Üstelik düğünün nerede gerçekleştiğinin bizim için bir önemi yok. Bir otelde, düğün salonunda, evde, bahçede, kır düğününde, kafede veya herhangi başka bir yerde fark etmeksizin alana giderek kurulumlarımızı yapıyor ve etkinlik bittiğinde de toplamalarını yapıyoruz. Düğünlerde olduğu kadar aynı özenle nişan törenleri, doğum günü kutlamaları, bekârlığa veda partileri ve benzeri tüm toplu organizasyonları da düzenliyoruz.

Malatya düğün organizasyon şirketleri arasından size özel ilgi gösterecek bir ekip ile çalışmak isterseniz hemen yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Turgut Özal Mahallesi, Fahri Kayahan Bulvarı, Mimoza Apartmanı Altı, No:27/C Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Papyrus Tasarım & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.