Kelebek Organizasyon

E-posta Gönder

Kelebek Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  5-10 TL

Kelebek Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kelebek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Genç dinamik ve yenilikçi

Kelebek Organizasyon Hakkında

Uzun yıllar boyunca organizasyonun birçok aşamasında bulunan kongre - seminer, prestijli düğün – nişan, kişisel davetler, konser ve kurumsal organizasyonlar gibi alanlarda organizasyonlara imzasını atan ekibimiz, Kelebek Organizasyon çatısı altında buluştu. Yaratıcı, genç ve dinamik bir kadroyla faaliyete başlayan firmamız, organizasyon, süsleme, müzisyen ve araç temini alanlarında hizmet vermektedir.

Kelebek Organizasyon küçük bir organizasyondan, binlerce kişilik şenliklere, küçük-büyük demeden aynı önemi gösteren ve sizlerin memnuniyetini esas alan bir işletmedir. Toplantı, düğün, festival ve bütün eğlence organizasyonlarınıza, alternatifli müzik gruplarımızın yanı sıra ihtiyacınız olan birçok alanda kültürel ve kurumsal kimliğinize göre size özel organizasyonlar düzenleyerek, özel günlerinizde profesyonel çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Kelebek Organizasyon’a sanal ortamdan ulaşanlar için; Kelebek Organizasyon, Doktorlar Caddesinde sadece organizasyon hizmeti veren bir işletmedir. İnternetten organizasyon firması gibi görünen birçok işletme (Çiçekçi, Pastane, Hediyelik eşyacı gibi...) görebilirsiniz. Organizasyon işini ek iş olarak yapan diğer şirketlerle, Kelebek Organizasyon hizmet kalitesini aynı kalitede değerlendirmemenizi temenni ederiz.

Uzun yıllar sizinle birlikte anılacak, kusursuz bir davet için profesyonel bir çalışma gerekir. KELEBEK ORGANİZASYON zarafeti, şıklığı, asaleti, misafirlerin ince zevkine sunuyor.

İletişim

 • Adres:

  Hoşnudiye Mh., Eskişehir Kelebek Organizasyon, İsmet İnönü-1 Caddesi (Doktorlar Cd.), Eskişehir, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.