Denizli Organizasyoncum

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Denizli Organizasyoncum Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Denizli Organizasyoncum Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Denizli Organizasyoncum Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Denizli Organizasyoncum Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Dekor, Kına gecesi, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti

Denizli Organizasyoncum Hakkında

Çok uzun yıllardır davet sektörünün organizasyon kısmında bulunuyor ve özel günleri için kıymetli müşterilerimizin yanında oluyoruz. Denizli Organizasyoncum adı ile hatırı sayılır bir süre önce kurduğumuz firmamız bugün hâlâ aynı heyecan ve isteklilikle varlık göstermeye devam ediyor. Burada; işini çok seven, alanında uzman ve güler yüzlü bir ekip ile birlikte çalışarak %100 müşteri memnuniyeti ilkemize layığı ile hizmet ediyoruz.

Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, nikah törenleri, sünnet düğünleri, doğum günü kutlamaları ve açılışlar gibi özel günlerin organizasyon planlama ve düzenlemesini üstleniyoruz. Düğün hepsinden çok daha özel olduğu için favorimiz olarak görüyor ve bizi yerc,h eden çiftlerimiz için en iyisini oldurmaya çalışıyoruz. Düğünün mekan süslemesinden, müziklerine, gelin aracı süslemeden gelin masasına, fotoğraf ve videodan davetiyeye varana kadar tüm detayları onlar için düşünüyoruz.

Düğün ve davet organizasyonları haricinde çok iyi olduğumuz bir diğer konu ise hediyelikler. Biraz önce saydığımız özel gün ve etkinliklerin tamamı için nikah şekerleri ve hediyelikler üretiyoruz. Her organizasyonun kendi ruhuna uygun ve müşterilerimizin de zevkine hitap eden çok sayıda modelimiz var. Bunlar arasında en popülerleri ise; patlayan aşk kutuları, isme özel çikolatalar, gelin buketleri, damat yaka çiçekleri, bebek ve kapı süsleri, saatler, şişeler, küçük şekerler, minik kütükler ve çok daha fazlası mevcut. Kişiye özel tasarımla çalıştığımız için bizimle iletişime geçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Eğer Denizli Organizasyoncum ekibi olarak bu bahsettiklerimiz ilginizi çektiyse ve hizmetlerimizin bir veya birkaçından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfanın sağ yan kısmında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz bir şekilde doldurun ev altında “fiyat teklifi al” butonuna tıklayın, işte bu kadar. Bu yolla bizimle iletişime geçip size sunabileceklerimiz ile ilgili sorularınızı yöneltebilir Denizli düğün organizasyon fiyatlarımız hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.