Düğün Organizasyon Denizli

Denizli Organizasyoncum

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Denizli Organizasyoncum Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Denizli Organizasyoncum Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Denizli Organizasyoncum Sıkça Sorulan Sorular

Denizli Organizasyoncum şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Denizli Organizasyoncum şehir dışında hizmet vermiyor.

Denizli Organizasyoncum ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Denizli Organizasyoncum ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Denizli Organizasyoncum düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Denizli Organizasyoncum düğün organizasyonu dışında nişan, doğum günü, açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Denizli Organizasyoncum hangi hizmetleri vermektedir?

Denizli Organizasyoncum dekor, mekan giydirme, kına gecesi, nikah şekeri, süsleme hizmetlerini vermektedir.

Denizli Organizasyoncum düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Denizli Organizasyoncum organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Denizli Organizasyoncum Hakkında

Çok uzun yıllardır davet sektörünün organizasyon kısmında bulunuyor ve özel günleri için kıymetli müşterilerimizin yanında oluyoruz. Denizli Organizasyoncum adı ile hatırı sayılır bir süre önce kurduğumuz firmamız bugün hâlâ aynı heyecan ve isteklilikle varlık göstermeye devam ediyor. Burada; işini çok seven, alanında uzman ve güler yüzlü bir ekip ile birlikte çalışarak %100 müşteri memnuniyeti ilkemize layığı ile hizmet ediyoruz.

Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, nikah törenleri, sünnet düğünleri, doğum günü kutlamaları ve açılışlar gibi özel günlerin organizasyon planlama ve düzenlemesini üstleniyoruz. Düğün hepsinden çok daha özel olduğu için favorimiz olarak görüyor ve bizi yerc,h eden çiftlerimiz için en iyisini oldurmaya çalışıyoruz. Düğünün mekan süslemesinden, müziklerine, gelin aracı süslemeden gelin masasına, fotoğraf ve videodan davetiyeye varana kadar tüm detayları onlar için düşünüyoruz.

Düğün ve davet organizasyonları haricinde çok iyi olduğumuz bir diğer konu ise hediyelikler. Biraz önce saydığımız özel gün ve etkinliklerin tamamı için nikah şekerleri ve hediyelikler üretiyoruz. Her organizasyonun kendi ruhuna uygun ve müşterilerimizin de zevkine hitap eden çok sayıda modelimiz var. Bunlar arasında en popülerleri ise; patlayan aşk kutuları, isme özel çikolatalar, gelin buketleri, damat yaka çiçekleri, bebek ve kapı süsleri, saatler, şişeler, küçük şekerler, minik kütükler ve çok daha fazlası mevcut. Kişiye özel tasarımla çalıştığımız için bizimle iletişime geçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Eğer Denizli Organizasyoncum ekibi olarak bu bahsettiklerimiz ilginizi çektiyse ve hizmetlerimizin bir veya birkaçından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfanın sağ yan kısmında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz bir şekilde doldurun ev altında “fiyat teklifi al” butonuna tıklayın, işte bu kadar. Bu yolla bizimle iletişime geçip size sunabileceklerimiz ile ilgili sorularınızı yöneltebilir Denizli düğün organizasyon fiyatlarımız hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Denizli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.