• Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Pudra Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Pudra Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Pudra Events Sıkça Sorulan Sorular

Pudra Events şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Pudra Events şehir dışında hizmet veriyor.

Pudra Events ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Pudra Events ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Pudra Events hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Pudra Events restoran, düğün salonu, plaj/sahil düğünü, tekne/yat düğünü, balo salonu, kulüp/davet alanı, havuz başı düğünü, bahçe/kır düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Pudra Events hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Pudra Events modern, romantik, bohem, gotik, görkemli, sade, vintage/retro, rustik, klasik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Pudra Events düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Pudra Events düğün organizasyonu dışında açılışlar, nişan, sünnet düğünü, parti, piknik, baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Pudra Events hangi hizmetleri vermektedir?

Pudra Events kına gecesi, fotoğraf ve video, dj, çiçek, dekor, süsleme, servis ve hizmet elemanı, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, pasta hizmetlerini vermektedir.

Pudra Events düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Pudra Events organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Pudra Events Hakkında

Pudra Events Organizasyon olarak hayatınızın en önemli günlerinden birini hayalinizdeki gibi geçirebilmeniz için, deneyimli ekibimiz ve geniş bir yelpazeye sahip hizmetlerimizle birbirinden farklı seçenekler sunuyor, her şeyin içinize sinmesi için en ince ayrıntıya kadar uğraşıyoruz. Her konuda fikrinize danışıyor, bütün ürünlerin en kaliteli hali için yoğun bir şekilde çalışarak unutulmayacak düğünleri, en eğlenceli etkinlikleri gerçekleştiriyoruz.

Deneyim

Sektöre girdiğimiz ilk günden beri, yegane amacımızı değerli çiftlerimize en güzel düğünleri gerçekleştirmek bildik ve bütün adımlarımızı bu yönde atmaya özen gösterdik. Her geçen gün modaya uygun ve gündem ile birlikte kalabilmiş fikirleri benimsemeyi şart edinerek kendimizi geliştirdik. Çiftlerimizin zevkinden bir an bile ayrılmayarak gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin ne kadar kaliteli olduğunu unutmayarak birbirinden farklı ve güzel davetlere imzamızı atıyoruz.

Hizmetler

Çalışma ahlakımızı, değerli çiftlerimizin hak ettiği özeni göstermek belleyerek bütün hizmetlerimizi bu doğrultuda sunuyoruz. Açılışlar, baby showerlar, bayi toplantıları, doğum günleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyetler, nişanlar, piknikler ve sünnet düğünleri için misafirlerimize eşlik ederek yelpazemizi oldukça geniş tutuyoruz. Bütün etkinlikleri en güzel şekilde gerçekleştirmek amacıyla yoğun ve programlı bir şekilde çalışıyoruz.

Videolarımız ve fotoğraf karelerimizle etkinliğinizin her anını ölümsüzleştiriyor, ışık ve ses ekipmanlarımız ve DJ’imiz sayesinde daha kaliteli vakit geçirmenizi garantiliyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımızla bütün etkinliği kolay bir hale getiriyor, hızlı bir şekilde yemek servisi, kokteyl servisi gibi etkinliklerinizi hallediyoruz. Doğal ve estetik etkinlikler için daima en iyisini ortaya koyuyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Çanakkale düğün organizasyon için dekorasyonumuza kadar detaylı şekilde düşünüyoruz. Süsleme hizmeti veriyor, modaya uygun dekorlar tercih ediyoruz. Çiçeklerle ortamda tatlı bir hava oluşturuyor, masa ve sandalye temini sağlayarak çiftlerimizin zevkine göre bir oturma düzeni ayarlıyoruz. Dekorasyonumuzu zarif ve şık bir çizgiden ayırmayarak modern dokunuşlarla bezenmiş davet alanlarında değerli çiftlerimiz ve konuklarını ağırlıyoruz.

Ek Hizmetler

Etkinlikleriniz için müzik ve catering firmaları ile çalışıyor, en güzel etkinliklere siz sahip olun diye bütün hizmetlerin en kalitelisini ayağınıza getiriyoruz. Fotoğraf ve video hizmetimiz için de No.22 Photography ile çalışarak, düğününüze veya tercih edeceğiniz farklı bir zamana ait fotoğraf çekimlerinizi özenle gerçekleştiriyoruz. Etkinliğinizin başlangıcından bitişine kadar size eşlik ediyor, istediğiniz her şeyi anında gerçekleştiriyoruz.

Pudra Events olarak Çanakkale’de yer alan firmamızdan, şehir dışına da hizmetler sunuyor, birbirinden farklı konseptlerde etkinliklerinizi hayallerinizdeki gibi hayata geçiriyoruz. Yeni bir hayata başlayan çiftlerimizin büyük heyecanlarını söndürmemek için cep dostu fiyatlar tercih etmeyi ihmal etmeyerek içiniz rahat ve kaliteli etkinliklere hep birlikte hazırlanıyoruz. Pudra Events fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Çanakkale/Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.