Pudra Events

E-posta Gönder

 • Merkez, Çanakkale.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Pudra Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Pudra Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Pudra Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Pudra Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Klasik, Modern, Sade, Görkemli, Vintage/Retro, Bohem, Gotik, Rustik

Pudra Events Hakkında

Pudra Events, yeni hayatınızın ilk gününe ev sahipliği yapmak ve yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak istiyor! Düğün sektörüne giriş yaptığımız günden beri kendimizi devamlı geliştirmeyi hedefledik. Her geçen gün kalite standardımızı artırmak ve sizleri daha iyi bir hizmet ile ağırlamak için çabaladık. Gerek hizmet kalitemiz gerekse de aksesuar ve ekipmanlarımızla en iyisini sunmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Amacımız siz değerli misafirlerimize sorunsuz, nezih ve keyifli bir gece sunmak. Siz de düğün organizasyonu hizmeti almak istiyorsanız, Pudra Events iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Deneyim

Çanakkale organizasyon hizmetimizle Pudraevents olarak çıktığımız bu yolculukta çiftlerimizin en mutlu anılarına eşlik ettik. Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz yüzlerce event sonunda görüyoruz ki, doğal ve gerçek anların ne kadar güzel olduğuna inanmak konusunda yalnız değiliz. Kalıplaşmış ve sıradan etkinliklerle dolu düğün organizasyonu yerine, zevk sahibi olduğunu gördüğümüz çiftlerimizle sıradanlık olmadan estetik ve doğal etkinliklere imza atıyoruz.

Hizmetler

Organizasyon sektörüne adım attığımız ilk günden bu yana çalışma ahlakımız çiftlerimizin hak ettiği özeni ve inceliği göstermek oldu. Bunu yaparken en dikkat ettiğimiz nokta ise kendilerini rahat ve güvende hissedebilmeleri. Kaliteli etkinlik ve dünya standartlarına uygun bir hizmet deneyimi yaşatabilmek adına çiftlerimizin talep ve beklentilerini gerek profesyonel gerekse insani anlamda incelikle karşılamamız gerektiğine inancımız sonsuz.

Bu anlayıştan yola çıkarak bir araya geldiğimiz ilk andan, düğün gecesinin veya etkinliklerimizin son anına dek çözüm odaklı, esnekliğe ve iletişime açık olmayı tercih edeceğimizin sözünü veriyoruz. Doğallığa, özene ve estetiğe değer veren çiftlerimizin heyecanına heyecan, mutluluğuna ise mutluluk katmak için kendimizi sürekli geliştirmeye, öğrenmeye ve her geçen gün biraz daha ilerlemeye devam ediyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Çanakkale Pudraevents organizasyon hizmetlerimizi renkli ve keyifli bir deneyim olarak sunuyoruz. Çünkü çiftlerimiz geriye dönüp baktığında o günün anılarını stresli ve zorlandıkları anlar olarak hatırlasın istemeyiz. Pudraevents olarak çalışmalarımızda düğün , nişan , doğum günü , evlilik teklifi , bride to be , kına gecesi ve tüm etkinlikler ana başlıklarımız diyebiliriz. Düğün öncesi ve sonrasında farklı temalar deneyebiliyoruz. Örneğin, klasik davetlerden sıkılmış çiftlerimize demo masa çalışması ile fikir sunabiliyoruz.

Ek Hizmetler

Etkinlik başlangıcından bitimine kadar sizlerle olup en küçük bir pürüze dahi yer vermemeye özen gösteriyoruz. İş ortaklığını yapmış olduğumuz No.22 Wedding Photography ise gerek etkinlik gününüzde gerekse farklı talepleriniz için her zaman bizlerle beraber , dilediğiniz fotoğraflar ve düğün filmleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya söz veriyoruz Etkinlikleriniz için ayrıca müzik ve catering hizmetleri de mevcuttur.

Pudraevents ailesi olarak siz değerli çiftlerimizin en özel günlerinde yanında olmaktan büyük onur duyarız . Yapacağınız erken rezervasyonlarınızda sürpriz indirim ve kampanya fırsatlarından yararlanmayı kaçırmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.