Düğün Organizasyon Çanakkale

Hayal Organizasyon

Hayal Organizasyon

Hayal Organizasyon Hakkında

Birlikteliğinizin mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşacağınız anlamlı gecenize deneyimimiz ve kaliteli hizmetimizle eşlik ediyoruz. Hayal Organizasyon ailesi olarak rüyalarınızı süsleyen düğünü tüm detaylarıyla dinliyor, modern ve çözüm odaklı bakış açımızla hayallerinizi gerçeğe çeviriyoruz. Kişiye özel tasarımlarımızla değerli gününüzün her detayıyla sizi yansıtmasını ve sadece sizi özel olmasını sağlıyoruz. Güler yüzlü ekibimizle çalışırken kendinizi sıcacık bir aile ortamında hissedeceksiniz.

Deneyim

İşini tutkuyla yapan iki genç girişimci olarak girdiğimiz Çanakkale düğün organizasyon sektöründe vizyonumuz ve yeteneklerimize güveniyoruz. Düğünlerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu anlıyor bu yüzden de en ince detayına kadar hayallerinizi anlatmanızı istiyoruz. Çiftimizin memnuniyetini ilk sıraya koyarak her şeyin kafanızda tasarladığınız gibi olduğundan emin oluyoruz. Çiftlerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz oluyor ve en güzel günlerinizin kusursuz olması için çalışıyoruz.

Hizmetler

Hatırlardan uzun süre silinmeyecek organizasyonlar için tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında topluyor, en kaliteli hizmetlerimizi sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler düğün organizasyonlarınızla kısıtlı kalmıyor; nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda kutlamaları, doğum günü, evlilik teklifi, açılış, sünnet düğünleri, cinsiyet partisi, bebek mevlidi, hastane odası gibi daha birçok organizasyon türünde de yanınızda oluyoruz. Hizmet çeşitliliğimiz ve kalitemizle Çanakkale organizasyon firmaları arasında fark yaratıyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Mekan tasarımında sizin zevkinizi ve isteklerinizi ön plana koyuyoruz. Oturma planınız için masa ve sandalyelerimizi biz temin ediyoruz. Suplalar ve canlı çiçeklerle masalarımızı süslüyoruz. Işıklandırma ve müzik sistemlerimizle kesintisiz bir eğlence vadediyoruz. Garson ve palyaço hizmetimizle tüm misafirlerimizin rahatlığını düşünüyoruz. Kına organizasyonlarınız için süsleme, gerekli malzemeler ve dansçı ekibi temin ediyoruz. Doğum günü ve nişan için ise evde de hizmet sunuyoruz.

Ek Hizmetler

Düğününüzün tam anlamıyla içinize sinmesi için hizmetlerimize herhangi bir sınırlama koymuyor, çiftimizin taleplerine göre çalışıyoruz. Hayatınızın bu en anlamlı günlerinden biri olan düğününüzde en güzel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmetimizle nesilden nesle geçecek ve baktıkça yüzünüzü gülümsetecek anlarınızı kayıt altına alıyoruz. Hayal Organizasyon’la masal gibi davetleriniz gerçek oluyor!

Hayal Organizasyon ailesi olarak dinamik ve genç ekibimizle işimizi tutkuyla yapıyoruz. Kendimiz nasıl bir hizmet almak istiyorsak çiftlerimize de o kalitede bir hizmet sunuyoruz. “Hayal değil, hayallerinizin ötesinde” sloganıyla çalışıyor, muhteşem düğünlerinizi kusursuz bir şekilde organize ediyoruz. Erken rezervasyonlarda avantaj ve ödeme kolaylıklarından faydalanarak Çanakkale evlilik organizasyon fiyatlandırmamız hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Hayal Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Hayal Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hayal Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hayal Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Hayal Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hayal Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Hayal Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Hayal Organizasyon balo salonu, bahçe/kır düğünü, havuz başı düğünü, restoran, kulüp/davet alanı, plaj/sahil düğünü, tekne/yat düğünü, düğün salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Hayal Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Hayal Organizasyon gotik, sade, modern, görkemli, romantik, klasik, vintage/retro, rustik, bohem tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Hayal Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Hayal Organizasyon düğün organizasyonu dışında parti, piknik, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü, nişan, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Hayal Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Hayal Organizasyon hizmetlerini vermektedir.

Hayal Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Hayal Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.