Gönül Çiçekçilik Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Gönül Çiçekçilik Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  5-10 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Gönül Çiçekçilik Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Gönül Çiçekçilik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Barkovizyon, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Rustik ve kişiye özel çalışmalar yapabiliyoruz.

Gönül Çiçekçilik Organizasyon Hakkında

Düğün davetinizi hayal ettiniz mi? Tabii ki çoktan etmişsinizdir hatta uzunca bir süredir. Tüm detaylar aklınızdan bir bir geçiyor ve işe neresinden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Gönül Çiçekçilik ekibi tüm profesyonelliğiyle, ilgisiyle sizi tüm bu dertlerden kurtarmak için hizmet veriyor.

Bizim için önemli olan görüşmelerimiz sırasında gelinle birebir görüşerek hayal ettiği temasını belirleyebilmek. Çünkü bize göre bir organizasyon teması belirlendikten sonra tema üzerinden giderek birbiriyle uyumlu, bütün içinde dekor, süsleme olmalı. Örneğin çiçekler temaya göre belirlenmeli. Masa düzeni seçimi çiftin tarzına göre belirlenmeli. Bunun gibi daha aklımıza dahi gelmeyen detaylar var. Siz de düğün mekanınızdan, nikah masanıza, oturuş düzeninden masa dekoruna kadar her şeyin ahenk içinde ve kusursuz olmasını istemez misiniz? Kim istemez ki? Eğer fikir edinmek isterseniz Gönül çiçekçilik organizasyon konsept örnekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biz Gönül Çiçekçilik Organizasyon ekibi olarak siz çiftlerimizle adeta o geceyi yaşıyoruz. Sadece müşteri-firma ilişkisi olarak bakmıyoruz. Sizin düğününüz bizim düğünümüzdür. Bu şekilde benimsemek bizi öyle mutlu ediyor ki hem işimizi daha iyi yapmamızı sağlıyor hem de sizin memnun olduğunuzu görmek bizi gururlandırıyor.

Ayrıca çiçekçilik hizmeti veren ekibimiz ile birlikte gelinle yine birebir görüşerek gerçekleştireceğimiz mekânın tarzına, süslemelerine uygun bir şekilde gelin çiçeğini seçiyoruz. E tabi damadı unutmamak lazım. Damat yaka çiçeğini de gelin buketine yakıştırmalıyız ki ahenk bozulmasın. Eğer canlı çiçek tercih etmiyorsanız kurutulmuş şoklu çiçeklerimizle de istediğiniz süslemeleri ve buketinizi hazırlamak bizim için bir zevk olacaktır.

Özellikle kişiye özel konseptler hazırlamayı tercih ediyoruz ve sektörde edindiğimiz 20 yıllık tecrübemizle kaliteden asla ödün vermiyoruz ve hep en iyiyi hedefliyoruz. Çiftlerimizin memnuniyetini ön planda tutmak her geçen gün bizi daha da başarılı hale getiriyor.

Organizasyon ekibi seçmenin çok kritik olduğu böyle bir günde işinizi şansa bırakmayın. Teklif formunu doldurun ve size özel konseptinizi belirlemeye başlayalım.

İletişim

 • Adres:

  İsmetpaşa mah. Aynalı Çeşme sok. No:1/C Çanakkale

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gönül Çiçekçilik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.