Yaz Düğünleri İçin Mekan Seçimi

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:25 dakika

05.08.2020

Eğer düğününüz yazın olacaksa size güzel haberlerimiz var. Yazın yapacağınız düğün için yer seçmekte hiç zorlanmayacaksınız. Havuzları, bahçeleri, manzaraları ve yedek kapalı salonları ile pek çok düğün mekanı seçmeniz için sizi bekliyor olacak.

Seçenek Çok

Yaz düğünü için uygun düğün mekanları çok çeşitli olsa da aslında hepsinin buluştuğu ortak bir nokta var: yaz mevsiminin tüm güzelliklerine kucak açmaları... Suyu, manzarası, temiz havası ve yeşilliğiyle bu mekanların her birinde düğün organizasyonunuzu eşsiz kılacak bir özelliği mutlaka mevcut. Bakalım bu mekanlardan hangisi sizin aklınızı çelecek...

secenek_cok

Otel Düğünlerinde Yok Yok

Hazırlık odası, konaklama imkanı ve harika ambiyanslara sahip açık ve kapalı alanlarıyla düğün otelleri mutlaka seçeneklerinizin arasında olmalı. Yüksek davetli sayılarında bile ağırlama kalitesinden ödün vermeyeceğinden emin olabileceğiniz oteller; otel düğünlerinin avantajlarını bilen çiftler tarafından çokça tercih ediliyor. Havuzları, bahçeleri, şık mimarileri ile yaz düğününüz otelde unutulmaz kılacak.

oottel

Enfes Manzaralı Klüpler

Yaz için düğün mekanları seçenekleriniz arasında manzaralı klüplerini mutlaka olmalı. Otel düğünlerine göre daha küçük davetli gruplarına hitap edecek olan klüpler, elit havası ve yüksek estetik standartlarıyla detaycı çiftleri tatmin edecektir. Bahçe, deniz, hatta boğaz manzaralı klüplerin hepsi incelemeye değer.

enfes_manzarali_klupler

Ferah Kır Düğünleri

Son yıllarda en özgün düğün organizasyonlarının yapıldığı yerler olan kır düğünü mekanları her şehirde oksijenin en bol olduğu yerlerde konumlanıyor. Böylece ortaya çok enerjik, çok pozitif, davetlilerin aklından silinmeyecek bir düğün gecesi çıkıyor. Kır düğünlerinin bir en karakteristik özelliği olan havadar, özgür ve eğlenceli mekanlarda yapılan kır düğünlerini kimler tercih ediyor dersiniz? Elbette benzersiz bir düğün yapmak isteyen özgün fikirli çiftler...

ferah_kir_dugunleri

Kır düğünü yapma konusunda tereddütlerin varsa şu yazımıza da göz atabilirsin: Kır Düğünü Yapmak İçin 7 Neden

Denize Yakın Düğünler

Kalbi denizde kalan çiftler için önerilerimiz çok net. Davetlilerinizi bir mavi düğünde ağırlamaya ne dersiniz? Ya da düğün için yakınlarınızı alıp uzaklarda bir deniz kenarına kaçmaya? Taptaze havada tuz kokusunun içinize işleyeceği bu düğünün tek kötü tarafı davetli sayısının kısıtlı olması olacak. Yoksa iyi tarafı mı desek?

denize_yakin

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Tolga Pelit

Düğün Tarihi: 15.10.2014


benim tercihimse kır düğünü. özellikle alkollu bir düğün yapacaksanız davetlilerin rahatça hoplayıp zıplayabilmesi açısından en rahatı kır düğünüdür diye düşünüyorum :)


mert özboyacıoğlu

Düğün Tarihi: 09.10.2014


denize kıyısı olan bi yerdeyseniz kesinlikle teknede düğün