Masal Tadında Düğünlerin Adresi: Casa Lavanda!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:38 dakika

29.06.2020

Kendinizi bir peri masalında hissetmemeniz için hiç bir sebep görünmüyor. Casa Lavanda aradığınız o masal diyarı olabilir.

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden bahseder misiniz?

Öncelikle Casa Lavanda 18.000 metrekare alana kurulu muhteşem bir bahçeye sahip. Ayrıca tüm odaları birbirinden farklı dizayn edilmiş. Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz ise mutfağımız ve servis anlayışımız. Casa Lavanda İstanbul'da iyi yemek yiyebileceğiniz ender yerlerden. Yemek, servis ve rüya gibi bir ortam birleştiğinde ortaya harika bir resim çıkıyor. İşte bunun adı da Casa Lavanda.

masal tadında düğünlerin adresi: casa lavanda!

Yeni evlenecek olan çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Casa Lavanda her şeyden önce çok romantik bir yer. Herkes bu en özel gününde romantik bir yerde olmak ister. Tüm gelinler masalsı bir düğün hayal eder, işte Casa Lavanda'da düğünler tam da bir masal tadında geçtiği için bizi tercih ediyorlar. Ayrıca burada bazı ünlü düğünlerin yapılmış olması onlar için mekanı daha da cazip kılıyor. Bir de insanlar yemek ve servis kalitemizi biliyor ya da duyuyor o yüzden içinin rahat olacağını ve bize güvenebileceğini biliyor.

Evlenecek çiftlere ne tür yardımlarda bulunuyorsunuz?

Düğün görüşmelerine başladığımız andan itibaren otel müdürü olarak çiftlerle bizzat kendim yakından ilgilenmekte ve her türlü taleplerine çözüm aramaktayım. Organizasyon şirketinden tutun, müzisyen,fotoğrafçı vs. her türlü ihtiyaçları için önerilerde bulunuyoruz. Her türlü soruları için bana istedikleri zaman cep telefonumdan arayıp ulaşabiliyorlar.

Çiftin yakınları için gün içerisinde kullanabilecekleri bir alan veriyor musunuz?

Zaten düğünlerde otelin kapatılması şartımız var, dolayısı ile aile burada konaklıyor oluyor.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Yemek konusunda iddialıyız; çünkü tüm menü, işletme sahibimiz ve şefimiz olan Emre Bey'in elinden çıkıyor. Mutfağımızı Akdeniz Mutfağı olarak nitelendirebiliriz. İtalyan ve Fransız ağırlıklı, yöresel malzemeler kullanılıyor. Her şeyin en iyisi, yerinden alınıyor. Düğün menüleri özel hazırlanıyor. Kokteyl menümuz ayrıca çok zengin.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Otelimiz Şile'nin Ulupelit Köyünde doğanın ortasında 18.000 metrekare alana kurulu bir mekan. Dolayısıyla etraftaki orman manzarası ile birlikte bahçenin tüm renkleri çarpıcı nitelik kazanıyor. Her mevsimde ayrı bir güzelliğe sahip… İstanbul'un çeşitli noktalarından otelimize servis kalkıyor. İnsanlar buraya gelip rahat rahat içkilerini içiyorlar ve servisle geri dönüyorlar. Bugüne kadar hep bu şekilde yapıldı ve hiçbir sorun olmadı. Servis bulunması konusunda biz de yardımcı olabiliyoruz.

Kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

Menü fiyat aralığımız 200-280 TL aralığında.

Casa Lavanda'dan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.
Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

1 Yorum

beste

Düğün Tarihi: 24.10.2014


otelin kapatılması masal tadında bi düğünü destekler nitelikte gerçekten :) sadece davetliler ve siz süpermiş