Düğününüzü Nerede Yapacağınızın Cevabı!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:32 dakika

29.06.2020

Grand Haliç Restaurant, 2008 yılında İstanbul’un en güzel noktasında her damak zevkine hitap eden, zengin menüsü ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetinize açılmıştır.

Firmamızdan kısaca bahseder misiniz?

Restaurantımız, iç mekan olarak misafirlerimizin salonun geneline olan hakim olabileceği şekilde inşa edilmiştir. Davetlilerin herhangi bir yerde oturup sahneyi görememe sorunu olmamaktadır. Ücretsiz otoparkımıza teşrif ettikten sonra araçlarını park edip anahtarları kendilerine verilmektedir. Organizasyon içerisinde yapılan ekstra hizmetlerimiz piyasa koşulları altında en ekonomik olanlardandır.

grand_halic_rest

Yeni evlenecek çiftlerin sizi tercih etme nedenleri neler?

Yeni evlenecek çiftlerin bizi tercih etme nedenleri arasında; organizasyon sürecinde yapılan tüm hizmetlerden her an haberdar olmaları başta geliyor. Etkinlik içerisinde kendilerinin personelimiz tarafından bahşiş gibi konularda rahatsız edilmemeleri, anlaşmaya varılan konular haricinde ekstra bir ödeme ile karşılaşmamaları tüm bu nedenler arasında. Organizasyon bittikten sonraki aylarda dahi diyalogumuzun ilk günkü gibi devam etmesi her şeyden önce bir güven sağlamamızla ilgili bir şey.

Çiftlere sağladığınız hizmet paketi neleri kapsıyor?

Evlenecek çiftlere verdiğimiz hizmet paketi otoparkımıza girdikten sonra organizasyon süresince yapılacak olan her adımı kapsıyor. Tüm süreç bizim rehberliğimizde yönetiliyor. Çiftlerin, organizasyon dahilinde müzik isteklerinin karşılanması, barkovizyon gösterimi, gelin yolu, çıkış, nikah, ilk dans, pasta kesimi ve takı merasiminin düzenlenmesi, misafirlerin kendilerine yakışır bir şekilde ağırlanması ve düğün bitiminde güvenli bir şekilde araçlarına bindirilip yolcu edilmesi.

Düğün günü bir personelinize çifte özel bir görevlendirme yapıyor musunuz?

Düğün çiftleri ile ilgilenen özel personelimiz bulunmaktadır. Organizasyon süresince rahat etmeleri açısından her an bilgilendirilmekteler. Her türlü istekleri yerine getirilmektedir. Bununla birlikte hazırlanabilecekleri ve gün içerisinde dinlenebilecekleri bir yer ve diğer istekleri konusunda da hizmet vermekteyiz

Mutfağınızdan kısaca bahseder misiniz?

Yemek mönülerimizde bizim gruplar için hazırladığımız özel mönüler bulunmaktadır. Bunun haricinde çiftler kendi mönülerini de oluşturabilmekteler. Ayrıca mutfağımız ISO 9001 ve ISO 22000 belgeleri ile belli bir gıda güvenliği ve kalite altında hizmet vermektedir.

Mekanınızın fiziksel özellikleri neler?

Mekanımızın bir tarafı Dolphinarium’a yani yunus balıklarının gösteri yaptığı havuza bakmaktadır. Diğer tarafı deniz manzaralıdır. Otopark problemimiz bulunmamaktadır.

Mönülerinizle ilgili ortalama bir fiyat aralığı verebiliyor musunuz?

Mönü fiyatlarımız 45 TL ile başlayıp, 70 TL’ye kadar değişik seçenekler sunmaktadır. Kokteyl fiyatımız 35 TL olup, çiftlerin kendi mönülerini oluşturabilmelerine de fırsat sağlanmakta. Ayrıca belirli günlerde pasta seçenekli organizasyonlar da yapılmaktadır.

Grand Haliç Restaurant’tan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

1 Yorum

aykız

Düğün Tarihi: 22.10.2014


fiyatlar uygunmuş cidden bahşiş istenmemesi de artısı tabii