Düğününüze Hazır mısınız?

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:22 dakika

29.06.2020

Hayalinizdeki düğüne ne kadar yakınsınız?

Yıllardır hayalini kurduğunuz gün geldi, evleniyorsunuz. Peki uzun zamandır tasarladığınız düğün organizasyonu doğru bir şekilde işliyor mu? Dikkat etmeniz gereken konular hakkında Erguvan Kasrı’ndan Begüm Kalyoncu sizlere bazı ipuçları veriyor.

Davetiyede Kroki

Düğün yeriniz belli oldu, fakat şehir dışından gelecek konuklarınız var. Eğer düğün gününüzü telefonda yol tarifi vererek geçirmek istemiyorsanız, davetiyenizin arkasına mutlaka düğün mekanının bir krokisini çizdirin.

Düğün Müzikleriniz

Düğününüzde çalacak müzikler, sizin tahmin edebileceğinizden daha önemlidir. Konuklarınızı eğlendirecek, profesyonel ve tecrübeli düğün sanatçısı seçimini Düğün.com ile yapabilirsiniz. Seçeneklerinizi incelemek için tıklayın.

düğününüze hazır mısınız?

Prova Önemli

Gelin saçı modelinizin ve makyajınızın provasını kesinlikle en az 2 gün önceden gelinlikli prova yaparak gerçekleştirin. Böylece düğün günü oluşabilecek aksilikleri engellemiş olursunuz.

Örnekleri İnceleyin

Artık “-her fotoğrafçı nasıl olsa aynı” mantığına veda edin. Unutmayın, en özel gününüzden geriye çekilmiş fotoğraflar kalacak. Araştırın, size gösterilen çekim örneklerini inceleyin ve kararınızı sağlıklı bir biçimde verin.

Kim, kiminle, nerede?

Organizasyonun gerçekleşeceği mekandan mutlaka oturma planını isteyin, kimi kiminle nereye oturtacağınıza iyi karar verin, böylelikle herkes iyi vakit geçirebilir. Düğün.com Çiftleri için özel olarak hazırlanmış oturma planı aracı ile kusursuz planlamaları evinizden bile yapabilirsiniz.

düğününüze hazır mısınız?

Yedek Ayakkabılar Hayat Kurtarır

Düğününüz başladı her şey çok güzel ilerliyor fakat ayaklarınız ağrımaya başladı ve gece daha uzun, telaşlanmayın yanınızda getireceğiniz bir çift babet, o an hayatınızı kurtarabilir.

Bas Gaza Aşkım!

Heyecanlısınız, hafif stresiniz var, akşam düğünde alkol tüketeceksiniz. Bu durumda gelin arabası için şoför bulmanız yerinde bir karar olacaktır. Akraba ya da arkadaşlarınız yerine profesyonel ulaşım hizmeti almanız düğün günü size fark edilir bir rahatlama sunacak.

Beslenmeyi Göz Ardı Etmeyin

Düğününüzün başlamasına bir saat kala yemek yeme fırsatınız varsa bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Çünkü düğünde yemek yemeğe vakit bulamayabilirsiniz.

düğününüze hazır mısınız?

Dans Dersi Alın

İlk Dansınızın özel ve unutulmaz olması için dans dersi aldınız. Her şey yolunda fakat üzerinizde gelinlik varken de her hareketleri doğru yapabilecek misiniz? Bunun için gelinlik ve damatlığınızı giyerek son bir prova yapın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

rüya

Düğün Tarihi: 22.10.2014


oturma planı aracını bile düşünmüşsünüz iyi ki varsınız cidden.