Çılgın Düğün Partileri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:22 dakika

29.06.2020

Klasik bir düğün kutlamasını çılgın bir partiye dönüştürün!

Balo düğünleri, kapalı alanlar, geniş ama yine de boğucu otel salonları... Eğer siz de açık alanda bir düğün düşünüyorsanız açıkhava düğün mekanları tam size göre! Temiz hava, ılık bir yaz meltemi ve en yakın arkadaşlarınızla çok eğlenceli bir parti size ve konuklarınıza unutulmaz bir düğün tecrübesi yaşatacak.

çılgın düğün partileri

Doğa İle Bütünleşin!

Zaten şehirde sürekli dört duvar arası ve yeşilden uzak bir hayat sürüyoruz. Düğününüz, bu rutini kırıp biraz temiz hava almak için harika bir fırsat. Çimlere yayılın, güneşle buluşun ve en güzel gününüzde enerjiyle dolun. Kır düğünü mekanları sizi en özel gününüzde doğayla buluşturmak için bekliyor. Hafif düğün yemekleri ve buz gibi kokteyller ile konuklarınızı ferahlatırken canlı parçalar çalan bir müzik grubu ya da DJ ile davetlilerinizi coşturabilirsiniz.

çılgın düğün partileri

Denize Sıfır Bir Düğün!

Eğer deniz olan bir şehirde yaşıyorsanız neden sizin de deniz kenarında, dalgaların sesi ve martılar eşliğinde rüya gibi bir düğününüz olmasın ki? Topukluların rafa kalkıp sandaletlerin giyildiği, kısa efil efil bir gelinlikle ayakların denize sokulduğu ve herkesin çok daha rahat ve mutlu olduğu bir düğün planlama şansına sahipsiniz. Bizim önerimiz, bu fırsatı değerlendirin! Mutluluğunuzun karşı koylardan duyulduğu bir düğün herkes için unutulmaz olacak.

çılgın düğün partileri

Bu Teknede Parti Var!

Düğününüzde genç ve enerjik bir kitle ağırlıktaysa klasik ve belki de biraz monoton geçebilecek bir kutlama yerine şık bir tekne partisi ile eğlencenin doruklarında bir gece yaşayabilirsiniz! Dalgaların üstünde, denizden gelen onlarca lezzet ile zenginleştirilmiş bir düğün menüsüyle kutlayacağınız bir düğünü unutmak kolay olmayacak. Söylemeden geçmeyelim, aman tekne düğünlerinde alkol sınırına dikkat!

çılgın düğün partileri

Mavi düğünler için tıklayın.

Destinasyon düğünleri için tıklayın.

Hemen ajandanızı oluşturup düğün hazırlıklarınızı sıraya sokmak için tıklayın.

Hemen ÜCRETSİZ düğün web sitenizi oluşturmak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

ceyda&mert

Düğün Tarihi: 15.10.2014


denize sıfır düğün güzel olmalı


ezgi karaman

Düğün Tarihi: 09.10.2014


sizde benim gibi heyecana ve rahata düşkünseniz bi inceleyin derim