Studio Necmi

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Studio Necmi Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Studio Necmi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Studio Necmi Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Studio Necmi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Tüm çiftlerimizle anlaşmamız doğrultusunda çalışıyor ve onları tek 1,2... gibi kısıtlı ortamlarda bulundurmuyor onları en fazla seçenek ve mekanlara göre ölümsüzleştiriyoruz :)

Studio Necmi Hakkında

Düğün fotoğrafçılığı özel bir yetenek ve tecrübe isteyen bir alan, farkındayız ve Studio Necmi Ailesi olarak bütün yetenek ve tecrübelerimizi kullanarak en özel günlerinizi ölümsüzleştirmek için uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz.

Peki neler yapıyoruz?

Düğün fotoğraflarınızı çekmeden önce sizi dinliyor; istek ve beklentilerinize göre çekim sürecinizi planlıyoruz. Kuaförde hazırlık aşamasından başlayarak düğününüzün bitimine kadar her anınızda yanınızda oluyoruz.
Dış mekân çekimlerinizi Sivas başta olmak üzere isteğinize yöre çevre illerde de yapabiliyoruz. Mekân ve yer konusunda çiftlerimizi asla kısıtlamıyoruz.

Böylelikle geleceğe gülümseyerek bakacağınız anılar armağan ediyoruz. Save the date dediğimiz çekim türüyle düğün gününüzü sevdiklerinize sosyal medya üzerinden duyurabilmenizi sağlıyoruz. Aynı zamanda düğün gününüzden sonra istediğiniz yerde gelinliğinizi ve damatlığınızı özgürce kirletebileceğiniz trashday çekimlerinizi de profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraflarınızı ne kadar sürede size teslim ediyoruz?

Fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte 4 hafta gibi kısa bir sürede size teslim ediyoruz. İsteğiniz dahilinde kuaförde hazırlık aşamasından başlayarak düğün sonuna kadar bütün unutulmaz süreçlerinizi fotoğraflayabiliriz. Bu çekimlerimizden düğün belgeseli ve düğün klibi hazırlamaktan da mutluluk duyacağız.
Sadece düğün fotoğrafları çekmiyoruz!

Düğün fotoğraflarınız dışında nişan, kına gecesi, doğum günü, mezuniyet kutlaması, ürün, mimari ve açılış gibi tüm eğlence ve etkinliklerde çekimlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Hatta doğum ve bebek fotoğrafçılığının da işimizin bir parçası olduğunu bilmenizi isteriz.

Bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken şey çok basit! Hayatınızdaki en güzel anlar bizim aracılığımızla kalıcı hale gelsin istiyorsanız hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Sivas düğün fotoğrafı fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim kurabilirsiniz HAYATA GÜLÜMSEYİN :)
Emre Yıldırım.

İletişim

Studio Necmi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Gözde & Burak

Düğün Tarihi: 15.03.2020Önce mezuniyet sonra nişan şimdide düğün fotoğraflarımızı çeken Emre abi ve ekibine sonsuz teşekkürler okadar kaliteli anlayışlı ve stres yönetimini sağlayan birisi ki zaten cumhuriyet üniversitesine damga vurduğu yıllarda da çok iyi anlaşmıştık sınıf olarak çok çözüm sağlayıcı ve düşünceli birisi,... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.