Soylu Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Soylu Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Soylu Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Soylu Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Soylu Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Soylu Fotoğrafçılık Hakkında

Mutlu bir beraberliğe atacağınız ilk adımı yıllar sonra eşsiz güzellikteki fotoğraf kareleriyle hatırlamak istemez misiniz? Soylu Fotoğrafçılık Sivas olarak “Evet” çığlıklarını duyar gibiyiz. Yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzü ve hayatının en özel anlarını muhteşem fotoğraf kareleriyle geleceğe yolculuğa çıkarıyoruz. Profesyonel ve alanında uzman ekibimizle birlikte Sivas’ta faaliyet gösteriyor, fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardan beri bu sektördeyiz. İşimizi aşkla yapıyor ve hizmete başladığımız ilk günkü heyecanı hâlâ üzerimizde taşıyoruz.

Mutluluğunu muhteşem fotoğraf karelerine dönüştürmek için çekimlerinin her aşamasını titizlikle yürütüyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve istekleriniz bizim için çok önemli bu nedenle ilk buluşmamızda ne tarz fotoğraf karelerine sahip olmak istediğinizi ve öğreniyoruz. Çekim günü ve saatini hatta mekânımızı belirleyerek bu mutlu yolculuğa birlikte çıkarken sizin kadar biz de heyecanlanıyoruz.

Çekimlerimizi nereler de yaptığımızdan bahsedelim size. Doğallığınızın ön planda olduğu klişelerden uzak fotoğraflara sahip olabilmeniz için genellikle doğal ortamlarda çekimler gerçekleştiriyoruz. Gün batımında dağ manzaralı boş arazilerde, göl kenarlarında, kır bahçelerinde, tarihi mekânlarda, ağaçlarla çevrili ormanlarda ve lavanta bahçelerinde geçmiş dönemlerde başarılı çekimler gerçekleştirdik. Aynı zamanda size özel video klipler de oluşturabiliyoruz. Save tha date, düğün hikâyesi, trash day gibi türlerde düğün fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte çekimden kısa süre sonra teslim ediyoruz. Albüm seçeneklerimizle de fark yaratıyor, 1 adet panoramik albüm 2 adet cep albüm ve 1 adet poster gibi zaman zaman her bütçeye uygun kampanyalar çıkarıyoruz.

Soylu Fotoğrafçılık olarak hayallerinizin gerçeğe dönüştürmekten mutluluk duyacağız. Siz de profesyonel bir ekibin özel günlerinizi kaydetmesini istiyorsanız hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olabilmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.