Kapadokya Foto Paris

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Yasin Yücel
  Firma Yetkilisi

  Daima Başarı Elde Etmek İçin Her Zaman İlk Önce İnsanların Haklarına Saygı... devamı 

Kapadokya Foto Paris Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Kapadokya Foto Paris Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Kapadokya Foto Paris Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Kapadokya Foto Paris Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Kapadokya Foto Paris Hakkında

Şahane bir çekime hazır mısınız? Kapadokya Foto Paris olarak tecrübelerimizle, yeteneklerimizle ve üstün hizmet anlayışımızla size en güzel çekimleri yapmaya geliyoruz. Özel anlarınızı ölümsüzleştiriyor, göz alıcı hatıralar edinmenizi sağlıyoruz.

İşini çok seven, fotoğrafçılık mesleğine aşık bir ekibiz. Sivas fotoğrafçıları arasında yer alıyor, hayatınızın en mutlu anlarını kaydediyoruz. Hizmet sunarken ise önceliğimiz daima çiftlerimizi memnun etmek. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak bizim esas iş prensibimiz. Yaratıcılık gerektiren bir meslek grubuyuz. Bunun için de çalışmalarımızın özgün olmasını istiyoruz. Her çiftin farklı zevkleri ve istekleri olduğunu düşünerek çekimlerden önce sizinle ön görüşme yapıyoruz. Bu ön görüşme esnasında bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz.

İstediğiniz tüm konseptlerde çekimlerinizi yapıyoruz. İster video isterseniz de fotoğraf kayıtlarımız bulunuyor. Nasıl bir hatıra edinmek istediğinize siz karar veriyorsunuz. Dış çekimlerin en önemli detayı arka plan tercihi oluyor. Doğayla iç içe bir alanda, otellerde ya da tarihi mekanlarda çekimlerinizi yapabiliyoruz. İstediğiniz özel bir çekim alanı varsa bize iletebilirsiniz.

Çekimler esnasında doğal davranmanızı istiyoruz. Sizi pek çok farklı açıdan çekerek elimizde çok sayıda görüntü olmasını sağlıyoruz. Poz ve duruş gibi temel fotoğrafçılık konularında size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Rahat olmanızı istiyoruz. Çekimleri tamamladığımızda beğendiğiniz kareleri seçerek bilgisayar üzerinde düzenleme kısmına geçiyoruz. İstediğiniz albüm ve konsept formuna görsellerimizi dönüştürüyoruz. Tüm hazırlıkları bittiğinde ise orijinal kopyalarıyla elimizde size dair ne kadar görüntü varsa teslim ediyoruz.

Siz de hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda çekimlerinizi yapmak için tanışmak istiyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.