Jungle Photography

E-posta Gönder

Jungle Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Jungle Photography Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Jungle Photography Sık Sorulan Sorular

Jungle Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Jungle Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Jungle Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Jungle Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, trashday".


Jungle Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Jungle Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Jungle Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Jungle Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Jungle Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Jungle Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Jungle Photography Hakkında

Düğününüzü, aşkınızı ve sıcacık gülümsemenizi fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sivas fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Jungle Photography markamızla 10 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Tecrübeli bir ekip olmamıza karşın hala ilk günkü heyecanla çalışıyoruz.

Bizim için fotoğrafçılık meslekten ziyade adeta bir tutku. Çalışmalarımızın estetik değerinin yüksek olmasına özen gösteriyoruz. Sanatsal bir bakış açısıyla hizmet sunuyor, özgün içerikler oluşturuyoruz. Çok sayıda konsept ve farklı çekim türlerimizle sizin de mutlu anlarınızı kayıt altına almaya hazırız. Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Görüntü kalitesi yüksek bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İsteğinize bağlı drone ile çekimler yapıyor, sosyal medya hesaplarınız için kısa videolar oluşturuyoruz.

Eskişehir merkezli bir firma olmamıza rağmen Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizinle çalışabiliyoruz. İstenilen yere seyahat ediyor, farklı ortamlarda çekimler yapabiliyoruz. Çekim mekanı olarak genelde doğayı tercih ediyoruz. Taleplerinize göre çekim yerinize karar veriyoruz. Çekimlerinizi düğünden önce, düğün günü ve düğünden sonra yapabiliriz. Burada kararı siz veriyorsunuz.

Çekimlerimiz oldukça keyifli geçiyor. Çok eğlenceli bir çekim süreci yaşatıyoruz. İçinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Poz konusunda gereken yönlendirmeleri de yaparak karelerin tümünde iyi çıkmanızı sağlıyoruz. Görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Video çekimlerinize müzikli kurgu ve montaj yapıyor, fotoğraf çekimlerinizde de kareler üzerinde renk düzenlemeleri yapıyoruz. Tüm hazırlıkları tamamladığımızda seçtiğiniz ebatlarda albümünüzü hazırlıyor, tüm görsellerinizi dijital ortamda size teslim ediyoruz. Büyük boy, cep boy, aile boy ve kanvas seçeneklerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Düzenlediğimiz kampanyalarla da bütçenizi düşünen bir hizmet sunduğumuzu gösteriyoruz.

Siz de Jungle Photography Sivas çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Merkez/ ESKİŞEHİR

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Jungle Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.