Foto Atak

E-posta Gönder

Foto Atak
 • Merkez, Sivas.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Foto Atak Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  5.000-7.500 TL

Foto Atak Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Foto Atak Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Atak Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Atak Hakkında

Uzun bir hazırlık dönemi, birçok araştırma ve onlarca yapılacaklar listesi arasında; sıra sizin için en uygun düğün fotoğrafçısını bulmaya geldi. Düğün gününüzün hayalinizdeki gibi; tüm ayrıntılarıyla kusursuz olması için seçeceğiniz fotoğrafçının da sizin kadar özenli ve işinde usta olmasını istediğinizi biliyoruz. Sivas düğün fotoğrafçıları arayışınızda yapacağınız seçimi kolaylaştırmak için yanınızdayız.

Deneyim

Alev ve Kemal Kırmacı tarafından kurulan Foto Atak, çok kısa sürede çok beğenilen ve tercih edilen bir düğün fotoğrafçısı oldu. Birlikte düğün çekimlerine katılan Kırmancı çifti, damat ve gelin hanıma günün tadını çıkarmaları için destek oluyor. Sıcakkanlı olduğu kadar profesyonel yaklaşımlarıyla da çiftlerimizin doğal güzelliklerinin fotoğraflara yansımasını sağlıyorlar. Uzman bir ekipte tüm süreçlerde kendilerine destek oluyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Siz değerli çiftimizle düğün fotoğraflarınızdan beklentinizi konuşarak işe başlıyoruz. Tüm çekim türlerinde hizmet verebildiğimiz gibi özellikle düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli, 1 dakikalık kısa video çekimleri öne çıkıyor. Hayal gücünüze bağlı konsept çekimleri de yapıyoruz. Farklı dış mekanlarda çekmeyi sevdiğimiz Save The Date veya eğlencenin ön planda olduğu Trash Day çekimlerimiz de oldukça rağbet görüyor.

Fotoğraf ve video çekimlerimiz için çok farklı mekanları tercih ediyoruz. Çekimin yapılacağı mevsime sizin düğün konseptinize ve zevklerinize göre beraberce mekanları değerlendiriyor ve karar veriyoruz. Bazen masmavi bir göl veya deniz kıyısı, bazen muhteşem çiçekler ve ağaçlıklar arasında bir kır alanını kullanıyoruz. Dilerseniz Sivas dış çekim yerlerinden; tarihi mekanlar ya da farklı mimari özelliklerde lokasyonlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Ek Hizmetler

Son teknoloji ekipmanlarımızla beraber birçok ilde muhteşem çekimler gerçekleştiren ekibimiz size; baskı ve albüm konusunda da hem yüksek kalitede hem de zengin kartelasından seçenekler sunuyor. İsterseniz sosyal medyanız için orijinal içerikler üretiyoruz. Düğün davetiyeniz içinde farklı çekimler yapabiliyoruz. Sivas dış çekim fotoğrafçıları arasında fark yaratan ekibimiz, size hem kaliteli hem de rahat edeceğiniz bir gün vadediyor.

Tekrarı olmayacak bu güzel günün, düğün gününüzün önemi tartışılmaz. Zaman uçup giderken geriye gülümseyerek bakacağınız muhteşem kareler bırakmak en büyük arzumuz. Siz de mutlu anlar ve tebessümle bakılacak ölümsüz anılara sahip olmak isterseniz bizi sayfada bulunan numaralardan arayabilir ya da sayfadaki form üzerinden bize ulaşıp avantajlı çekim paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.