Foto Atak
  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Foto Atak Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Foto Atak Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Atak Sıkça Sorulan Sorular

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Foto Atak hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Son teknoloji ekipmanlarımızla beraber birçok ilde muhteşem çekimler gerçekleştiren ekibimiz size; baskı ve albüm konusunda da hem yüksek kalitede hem de zengin kartelasından seçenekler sunuyor. İsterseniz sosyal medyanız için orijinal içerikler üretiyoruz. Düğün davetiyeniz içinde farklı çekimler yapabiliyoruz. Sivas dış çekim fotoğrafçıları arasında fark yaratan ekibimiz, size hem kaliteli hem de rahat edeceğiniz bir gün vadediyor."

Foto Atak ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Atak ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Foto Atak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Atak şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Atak hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Atak aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, trashday, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Atak Hakkında

Uzun bir hazırlık dönemi, birçok araştırma ve onlarca yapılacaklar listesi arasında; sıra sizin için en uygun düğün fotoğrafçısını bulmaya geldi. Düğün gününüzün hayalinizdeki gibi; tüm ayrıntılarıyla kusursuz olması için seçeceğiniz fotoğrafçının da sizin kadar özenli ve işinde usta olmasını istediğinizi biliyoruz. Sivas düğün fotoğrafçıları arayışınızda yapacağınız seçimi kolaylaştırmak için yanınızdayız.

Deneyim

Alev ve Kemal Kırmacı tarafından kurulan Foto Atak, çok kısa sürede çok beğenilen ve tercih edilen bir düğün fotoğrafçısı oldu. Birlikte düğün çekimlerine katılan Kırmancı çifti, damat ve gelin hanıma günün tadını çıkarmaları için destek oluyor. Sıcakkanlı olduğu kadar profesyonel yaklaşımlarıyla da çiftlerimizin doğal güzelliklerinin fotoğraflara yansımasını sağlıyorlar. Uzman bir ekipte tüm süreçlerde kendilerine destek oluyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Siz değerli çiftimizle düğün fotoğraflarınızdan beklentinizi konuşarak işe başlıyoruz. Tüm çekim türlerinde hizmet verebildiğimiz gibi özellikle düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli, 1 dakikalık kısa video çekimleri öne çıkıyor. Hayal gücünüze bağlı konsept çekimleri de yapıyoruz. Farklı dış mekanlarda çekmeyi sevdiğimiz Save The Date veya eğlencenin ön planda olduğu Trash Day çekimlerimiz de oldukça rağbet görüyor.

Fotoğraf ve video çekimlerimiz için çok farklı mekanları tercih ediyoruz. Çekimin yapılacağı mevsime sizin düğün konseptinize ve zevklerinize göre beraberce mekanları değerlendiriyor ve karar veriyoruz. Bazen masmavi bir göl veya deniz kıyısı, bazen muhteşem çiçekler ve ağaçlıklar arasında bir kır alanını kullanıyoruz. Dilerseniz Sivas dış çekim yerlerinden; tarihi mekanlar ya da farklı mimari özelliklerde lokasyonlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Ek Hizmetler

Son teknoloji ekipmanlarımızla beraber birçok ilde muhteşem çekimler gerçekleştiren ekibimiz size; baskı ve albüm konusunda da hem yüksek kalitede hem de zengin kartelasından seçenekler sunuyor. İsterseniz sosyal medyanız için orijinal içerikler üretiyoruz. Düğün davetiyeniz içinde farklı çekimler yapabiliyoruz. Sivas dış çekim fotoğrafçıları arasında fark yaratan ekibimiz, size hem kaliteli hem de rahat edeceğiniz bir gün vadediyor.

Tekrarı olmayacak bu güzel günün, düğün gününüzün önemi tartışılmaz. Zaman uçup giderken geriye gülümseyerek bakacağınız muhteşem kareler bırakmak en büyük arzumuz. Siz de mutlu anlar ve tebessümle bakılacak ölümsüz anılara sahip olmak isterseniz bizi sayfada bulunan numaralardan arayabilir ya da sayfadaki form üzerinden bize ulaşıp avantajlı çekim paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Sivas

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.