Canikli

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Canikli Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Canikli Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Canikli Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Canikli Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Canikli Hakkında

Sivas’ta düğün fotoğrafçılığı konusunda uzman bir eğitim almış ve uzun süredir hizmet veren bir fotoğrafçıyla anlaşmak ve en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek isterseniz, sizleri Canikli ile tanıştırmak istiyoruz. Doğallığınızı, uyumunuzu ve mutluluğunuzu en kaliteli ekipmanlarla kaydedecek, yıllar sonra bugünleri hatırlamak isterseniz güzel bir albüme sahip olmanızı sağlayacağız. Kendimizi kısaca tanıtmak gerekirse;

Fotoğrafçılık sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren ve küçük yaşlardan itibaren fotoğraf makineleriyle büyümüş bir ekip ile çalışıyoruz. Bu ekip ile çalışmanın farkını siz de ilk andan itibaren hissedeceksiniz.

Çiftimizi samimi ve güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Pozitif enerjimizi sizlere yansıtarak fotoğraf çekimi öncesi heyecanınızı biraz olsun azaltmaya çalışıyoruz. Böylelikle fotoğraflarda daha doğal bir görünüme sahip olabiliyorsunuz.

İç mekân ve dış mekân çekimlerini gerçekleştirmeden önce çiftimizin taleplerini öğreniyoruz. Hayal ettiği fotoğrafları karşılıklı olarak konuşuyor ve bunları gerçeğe dönüştürmek için çalışmalarımıza başlıyoruz. Dış mekânda Sivas’ın hemen hemen her yerine sizler için gidebiliyoruz. En güzel pozları, en güzel manzaralar eşliğinde vereceğinizden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda save the date ve trashday çekimlerini de gerçekleştiriyoruz. Stüdyo çekimlerini ise istediğiniz temayla gerçekleştiriyor, arka planda ne olmasını isterseniz onu sağlıyoruz. Canikli düğün fotoğrafçılığı ile ilgili gereken tüm hizmetleri konuklarına sağlıyor. Fotoğraflarınızın güzel çıkıp çıkmadığı konusunda kaygılanmanıza gerek yok. İçinize sinen anları yakalayana kadar özenli çalışmamızı sürdüreceğiz.

Düğün öncesi ve düğün sonrasında fotoğraf çekimi yapabildiğimiz gibi düğününüzde de bu mutlu anlarınızı ölümsüzleştirebiliyoruz. Siz gecenin keyfini çıkarırken, ekibimizle birlikte hem fotoğraf hem de video çekimi ile yanınızda olacağız. Yıllar sonra bu kayıtlara tebessüm ile bakacak, bizi memnuniyetle hatırlayacaksınız.

Sivas’ta düğün fotoğrafçılığı konusundaki tecrübelerimizden faydalanmak ve hakkımızda detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Canikli Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Şeyda & Ziya

Düğün Tarihi: 18.08.2021Tereddüt etmeden en güzel gününüzü emanet edebilirsiniz. Kaliteli, güler yüzlü hizmet pişman olmayacaksınız 🤗

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.