Kapadokya Düğün Çekimi - Kapadokya Dış Çekim Fiyatları

29.09.2020

Etkileyici ambiyansı, sıcak hava balonları ve doğa harikası peri bacalarıyla ünlü Kapadokya düğün çekimi için adresin olacaksa senin için harika bir galeri hazırladık. En güzel gelin-damat fotoğrafları için birlikte çalışabileceğin firmaları ve en güzel karelerini derledik!

Burak Yıldırım Kapadokya

Görsel Numarası: D1095018

Kapadokya dış çekim için şehir hatta yurt dışından dahi tercih edilen, ünlü bir bölge. Kapadokya'nın ünlü sıcak hava balonlarının fonda harika bir ambiyans yarattığı fotoğrafların düğün albümünde yer almasını istiyorsan Burak Yıldırım Kapadokya firması ile çalışabilirsin. Firmanın fiyatlarını merak edenler için 1.500-2.000 TL'den başladığını da belirtelim.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Bekir Temel Photo

Görsel Numarası: D1412959

Kapadokya düğün çekimi için gün batımında da eşsiz bir manzara yaratıyor. Bekir Temel Photo da bu fotoğrafların en güzel örneklerine imza atıyor. kapadokya dış çekim mekanları konusunda da bilgi sahibi olan ve çiftleri yönlendirebilen firmada en düşük fiyatlar 2000-3000 TL civarında.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?Aynur Anaz Photography

Görsel Numarası: D1431934

Nevşehir dış çekim fotoğrafçıları şehirde yaptıkları çekimlere şıklık katacak aksesuarlar da kullanıyor. Örneğin; Kapadokya'da çekilen bu gelin-damat fotoğrafına portfolyosu arasında yer veren Aynur Anaz, volkanların kattığı ışıltıyla hoş bir kareye imza atmış. Firmada minimum paket fiyatları 1.500-2.000 TL'den başlıyor.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Görsel Numarası: D1360648

Kapadokya, yılkı atlarıyla da meşhur. Bu güzel hayvanların eşlik ettiği karelere sahip olmanı sağlayacak bir firma arıyorsan da sana Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı'nı önerebiliriz. Minimum fiyatlar ise 1.500-2.000 TL civarında.

Firmaya ilişkin detaylar için şu yazımıza bakabilirsin: Romantik ve Bohem Düğün Fotoğraflarının Adresi: Bekir Işık

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Kapadokya Düğün Fotoğrafçısı Ali Güneş

Görsel Numarası: D1133203

Kapadokya'nın otantik havasını en iyi yansıtan kareler için, bölgedeki kilim mağazalarını da kullanabilirsin. Kapadokya Düğün Fotoğrafçısı Ali Güneş bu karelerin birbirinden güzel örneklerine imza atmış bir firma. Minimum paket fiyatları 1.500-2.000 TL arasında olan firmadan düğün belgeseli, düğün hikayesi ve save the date çekimi gibi hizmetler de alabilirsin.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum