Mustafa İnan Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Mustafa İnan
  İşletme Sahibi

  Biz “O” anın şahidi geleceğin hatırasıyız.
  İnsanın hayatında iki dönüm...
  devamı 

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Mustafa İnan Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Mustafa İnan Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Mustafa İnan Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Mustafa İnan Wedding Hakkında

Severek ilgilendiğim fotoğrafçılık sanatını mesleğim olarak icra etmek amacıyla Mustafa İnan Wedding adı ile kendi markamı kurdum. Düğün fotoğrafçılığı başta olmak üzere nişan, nikah veya kına gibi çiftler için önemli olan günleri kayıt altına alarak ölümsüzleştiriyorum. Kocaeli’nde ikamet ediyorum ancak kendimi konum açısından sınırlandırmaksızın Malatya dahil çiftlerin istediği her yerde hizmet veriyorum.

Deneyim

Çiftlerin nezdinde beni Malatya düğün fotoğrafçıları arasında öne çıkaran en değerli özelliklerimden bir tanesi hem tecrübeli hem de eğitimli bir fotoğrafçı olmam. Eğitimime Kocaeli Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’nde başlayıp Fotoğrafçılık bölümünden başarıyla mezun oldum. İşin inceliklerini ve diğer teknikleri öğrenmek amacıyla moda, doğa, karanlık oda ve portre fotoğrafçılığı ile prodüksiyon eğitimleri aldım. Kendi sergilerimi açıp yarışmalardan ödüller kazandım.

Çekim Türleri / Mekanlar

Profesyonel anlamda hem fotoğraf çekimleri hem de kamera ile video çekimleri yapıyorum. Çift dilerse düğün gününün tamamını onlarla geçiriyor, gelin alma ve kuaförde hazırlık dahil her anı kayıt altına alıyorum. Bu çekimler sırasında hem güzel fotoğraflar çekiyor hem de uzun veya kısa düğün hikayesi videoları için içerikler kaydediyorum.

Düğün tarihinden sonra save the date veya trashday çekimleri yapıyorum. 2-3 saatlik veya gün boyu sürebilen çekimler için birden fazla mekanda hizmet verebiliyorum. Malatya ve çevresinde bulunan doğal güzelliklere sahip konumlar tercih ediyorum. Kalabalıktan uzak ortamlarda çiftin olabildiğince rahat bir şekilde eğlenerek doğal pozlar vermesini sağlıyorum. Çevre illerde bir mekan seçilirse 150 TL yol ücreti talep ediyorum.

Baskı Hizmetleri

Çekilen fotoğrafların en beğenilenlerini albüm için seçiyor, doğallığını bozmadan küçük rötuşlar yapıyorum. Ardından çifte en kaliteli ve yılın modası olan albüm modelleri sunuyorum. Çözüm ortağım olan baskı şirketine albüm modeli ve fotoğrafları iletiyorum. Büyük boy albümün yanında birebir tasarımla 1 cep 2 aile albümü ve büyük boy bir poster çıkartıyorum. Eğer istenirse tüm fotoğrafları ve birkaç dakikalık sinematik düğün klibini dijital olarak teslim ediyoruz.

Mustafa İnan Wedding olarak Malatya düğün fotoğrafçısı seçiminize bir son vermek için buradayım. Eğer beni ararsanız hizmet detaylarına dahil merak ettiklerinizi sorabilir veya yüz yüze görüşmek için randevu alabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ve zengin içeriklere sahip düğün paketlerimden size en uygun olanını seçebilirsiniz. Hemen şimdi vakit kaybetmeden numarayı tuşlayarak veya yandaki formu doldurarak iletişime geçin!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.