Musa Soyöz Wedding

E-posta Gönder

  • Selçuklu, Konya.

Ekiple Tanışın

Musa Soyöz Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Musa Soyöz Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Musa Soyöz Wedding Sık Sorulan Sorular

Musa Soyöz Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Musa Soyöz Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Musa Soyöz Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Musa Soyöz Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday".


Musa Soyöz Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Musa Soyöz Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Musa Soyöz Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Musa Soyöz Wedding şehir dışında hizmet vermiyor.


Musa Soyöz Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Musa Soyöz Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Musa Soyöz Wedding Hakkında

Konya’da düğün fotoğraflarınız için profesyonel bir destek almak isteyen her çiftin yanında olmak için sabırsızlanıyoruz! Musa Soyöz Wedding olarak aldığımız eğitimler, sahip olduğumuz ekipmanlar ve sanatsal bakış açımızı bu eşsiz anları ölümsüzleştirmek için kullanıyoruz. Hayalleriniz için doğru seçimi yapın!

Sektöre 2013 yılında giriş yaptık. Önce sanatsal çekimler olarak başladığımız fotoğrafçılık alanında kendimizi sürekli geliştirdik. Kreatifliğimizi kullanarak farklı ve özgün fotoğraflar amaçladık. Bir süre sonra ise çiftlerin mutluluğuna tanık olmak istedik ve düğün fotoğrafçılığına başladık. İlk günden beri istekleriniz ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutuyor, güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyoruz. Konya düğün fotoğrafçıları arasında işinizi şansa bırakmayın, kaliteyi tercih edin istiyoruz.

Düğün fotoğraflarınız için istediğiniz her çekimi gerçekleştirebiliyoruz. Dış çekimler için Konya’nın en güzel yerlerine gidebiliyor, save the date ve trash day gibi çekim imkanları sunabiliyoruz. Bulunduğumuz mekana uygun konseptler de temin edebiliyor, fotoğraf karelerinizi benzersiz kılabiliyoruz. Yalnızca fotoğraf değil, düğün klibi ve düğün belgeseli gibi videolar da oluşturabiliyoruz. Aşkınızı size özel bir şekilde kaydedecek, yıllar sonra düğün albümünüze baktığınızda o günleri hatırlamanızı sağlayacağız.

Kendimizi yalnızca düğün fotoğrafçılığı ile sınırlamıyoruz. Söz, nişan, kına gecesi, mezuniyet ve sünnet gibi özel günlerde de çekim yapabiliyor, ürün, katalog ve reklam çekimlerine imza atabiliyoruz. Bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimize güvenebilirsiniz!

Fiyatlarımız ile de yüzünüzü güldüreceğimizden emin olabilirsiniz. Konya düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bir araştırma yaptığınızda, düğün fotoğraflarınız için oldukça uygun bir hizmet sunduğumuzu fark edeceksiniz.

Hayallerinizdeki düğün fotoğraflarına sahip olmak, kalitemiz ve uzmanlığımızı tercih etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.