Lens Yapım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Lens Yapım Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Lens Yapım Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Hayır

Lens Yapım Sık Sorulan Sorular

Lens Yapım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Lens Yapım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Lens Yapım hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Lens Yapım aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi".


Lens Yapım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Lens Yapım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Lens Yapım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Lens Yapım şehir dışında hizmet veriyor.


Lens Yapım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Lens Yapım ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Lens Yapım Hakkında

Düğün gününüzde, video çekimi konusunda fikirlerinde yaratıcı, deneyimli ekibimizden yardım almaya ne dersiniz? Düğün tarihinizde her an özel ve eşsiz olacak! İşte tam da bu noktada Lens Yapım olarak devreye biz girip, kusursuz ve kaliteli video çekimlerinizi yapıyoruz. Düğün hikayesi, save the date, düğün belgeseli gibi çekim türlerini öncesinden belirlemiş olduğumuz müzikle kurguluyor, renk düzeltmeleri yapıp, sizi mutlu edecek klipler çıkartıyoruz. Bu süreçte tüm detaylar bizim için çok değerli ve özel…

Öncelikle görüşmelerimiz sırasında size dış mekân çekimleri için birçok alternatif sunuyoruz. Peki video çekimlerinizi hangi mekânda yapalım? Tarihi bir mekânın büyülü atmosferinde mi, mevsim tonlarının tümünü içinde bulunduran doğal bir alanda mı, yoksa mavinin tüm huzurunu sonuna kadar hissedeceğiniz deniz kenarında mı? Kararınızı verin ve gerisini bize bırakın… Işık, arka plan ve doğal anlarınızı yakalayabilmek en değerli günlerinizi ölümsüzleştirebilmemiz için önem verdiğimiz detaylar. Son teknolojiyle üretilmiş ekipmanlarımızla video çekimlerinin teknik kısmını, samimi ve profesyonel yönlendirmelerimizle de diğer ayrıntıları hallederek ortaya kusursuz işler çıkarıyoruz.

Eşinizle karşılaştığınız ilk an, bir anda patlayan konfetiler arasından beliren sevdikleriniz ve düğün gününüzde yaşayacağınız tüm sevinç, heyecan ve eğlence… Sadece fotoğrafla yetinmek istemeyen çiftlerimiz, düğün belgeseli veya düğün hikayesi hazırlama hizmetimizden de faydalanabiliyor. Özenle hazırladığımız videolarınızı 3 hafta içerisinde size teslim ediyoruz. Özellikle yaz sezonunda yoğun olduğumuzdan dolayı herhangi bir aksaklık yaşamamak için düğün tarihinizden 2 hafta önce bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Konya profesyonel düğün fotoğrafçısı arayışınıza son vermek ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Form dışında sayfadaki telefon numarası üzerinden de bizimle iletişime geçebileceğinizi belirtelim.

İletişim

  • Adres:

    Şeker Murat Mah. Bendoğan Sk. No:10/6

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Lens Yapım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.