• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Lamim Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Lamim Foto Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Lamim Foto Sıkça Sorulan Sorular

Lamim Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Lamim Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Lamim Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Lamim Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Lamim Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Lamim Foto şehir dışında hizmet vermiyor.

Lamim Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Lamim Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Lamim Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Lamim Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Lamim Foto Hakkında

2014 yılından bu yana gerek yenilikçi bakış açımız gerek kaliteli hizmet anlayışımızla güzel anları farklı bakış açımızdan ölümsüz kılıyoruz. Dinamik ekibimizle evlenecek çiftlerin tercihlerinin her geçen gün değiştiğini görebiliyoruz. İşimize duyduğumuz özen ve tutkuyla bu değişimlere iyi bir şekilde ayak uydurarak güzel günleri sıradan pozların ve konseptlerin dışına çıkararak yaşayan, özgün kareler ortaya çıkarıyoruz. Arkamızda aldığımız iyi referanslar ve meslek aşkımızla da fotoğrafçılık sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Şimdi de Lamim Foto Konya düğün fotoğrafçısı olarak sizin en özel gününüze fark yaratan bir bakış açısıyla ortak olup, yaşanan o güzel anları unutulmaz kılmak için sizi bekliyoruz.

Çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde sizin düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm isteklerinizi öğreniyor sizi tanıyoruz. Çekimleriniz sürecinde de sizin isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamayı ve beklentilerinizin ötesine geçmeyi hedefliyoruz. Yaptığımız bu görüşmelerde ayrıca çekim mekanınızı da belirliyoruz. Mutlu çiftlerimiz için fark yaratan hizmetlerimizi şehir dışında da sunuyoruz. Dilerseniz çekimlerinizi stüdyomuzda da gerçekleştiriyoruz.

Çekimlerinizde doğalı yakalamaya ve sizi olduğunuz gibi yansıtmaya özen gösteriyoruz. Çekimleriniz boyunca güler yüzlü ekibimizle size rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratarak, en doğal halinizle kadrajın karşısına geçmenizi sağlıyoruz. En içten bakışlarınızı ve gülüşlerinizi ölümsüz kılıyoruz.

2000 yılından beri ülkemizin farklı büyükşehirlerinde düğün belgeseli çekimleri de yapıyoruz. Belgesel tattaki dış mekan çekimlerimizle düğün gününüzden yaşayan anılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün fotoğraflarınız ve videolarını konusunda işinizi şansa bırakmayıp, profesyonel bir ekiple aşkınızı ölümsüz kılmak istiyorsanız diğer Konya düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için de sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yazır Mahallesi, Sultan Cd 27/I, 42250 Selçuklu/Konya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.