Konya Fotoğraf

E-posta Gönder

Konya Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Konya Fotoğraf Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Konya Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Konya merkezde belirli yerlerde çekim yapmaktayız. Ayrıca çiftlerimizin isteğine göre de çekim yerlerimiz değişmektedir.

Konya Fotoğraf Hakkında

Konya Fotoğraf, 2019 yılında profesyonel ekibimiz tarafından kuruldu. Hiç vakit kaybetmeden faaliyete açılan stüdyomuzdan Türkiye’nin en güzel köşelerine ulaşmak için çalışmaya başladık. En özel anlarda konsept stüdyo ve dış çekimler tasarlamak için yarattığımız markanın altında kaliteli hizmetle karışınıza çıktık. Çünkü tekrarı olmayan düğün fotoğrafçılığında hizmet verdiğimiz geçmiş yıllarda öğrendik ki kaliteli çekimler yıllar geçse de eskimeyen anılar demektir!

Haydi, gelin size çekimlerimizle ilgili bilmeniz gerekenleri de anlatalım. Çekim hazırlıklarına başlamak için stüdyomuzu ziyaret edebilirsiniz. Bunun için randevu alabilir ve düğünden yaklaşık 6 hafta kadar önce hazırlıklara başlamamızı sağlayabilirsiniz. Planlarımızı yaparak hazırlandığımız çekimler sayesinde, olumsuz bir sürprizle karşılaşmayacağınız son derece keyifli çekimler tasarlıyoruz. Konya başta olmak üzere Türkiye’de pek çok şehirde, hatta yurt dışında da çekimler gerçekleştirmek için hazırlanıyoruz!

Geleneksel stüdyo çekimlerini modern bir çizgide yeniden tasarlamak isteyenler için stüdyomuzda ilk çekimleri gerçekleştiriyoruz. Endişelenmeyin, Konya Fotoğraf ailesi olarak düğün belgeseli, hikaye, klip ve sinematik kısa film çekimleri de tasarlıyoruz. Her zaman özel bir konsept ve aşkınızın senaryosunu canlandırdığımız bu çekimler sayesinde mutlu anlarınızı ölümsüz kılıyoruz. Konya Meram fotoğrafçıları arasında fark yaratmamızı sağlayan kalitemizle canlı renklerde fotoğraflar ve HD kalitede videolarla her anınızı kayıt altına alıyoruz.

İşte en heyecanlı kısım! Albüm hazırlıkları… Yüzü aşkın stüdyo, dış çekim ve düğün fotoğrafı arasında istediklerinizi seçmeniz çalışmalarımızın ilk adımı oluyor. Hemen ardından rötuş ve doğal ışığı bozmadan yapılan çalışmalarla baskı yapıyor, panoramik albümlerinizi hazırlıyoruz. Birbirinden özel tasarım albümler ahşap kutu içerisinde; deri, ahşap ve kumaş gibi malzemelerden özel kapaklarla düzenleniyor. Montajı tamamlanan videolarınız ve fotoğrafların orijinalleri ise, dijital platformda albümlerle birlikte teslim ediliyor.

Siz de Konya Fotoğraf iletişim bilgilerini kullanarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Konya düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih ederek kadın veya erkek fotoğraf sanatçılarımızla çalıştığınız, özgürce poz verdiğiniz anları yaşamak için acele edin!

İletişim

 • Adres:

  Alavardı Mah. Şehit Murat Yumuşak Sok. No:12 Meram/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Konya Fotoğraf Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

A&M

Ayşe & Mustafa

Düğün Tarihi: 20.12.2019


ÇEKİMLER ÇOK EĞLENCELİ GEÇTİ. SAMİMİ VE SICAK İNSANLARSINIZ. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN BİR FİRMA.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.