Flora Fotoğraf ve Film

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Flora Fotoğraf ve Film Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Flora Fotoğraf ve Film Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Flora Fotoğraf ve Film Sık Sorulan Sorular

Flora Fotoğraf ve Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Flora Fotoğraf ve Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Flora Fotoğraf ve Film hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Flora Fotoğraf ve Film aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".


Flora Fotoğraf ve Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Flora Fotoğraf ve Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Flora Fotoğraf ve Film şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Flora Fotoğraf ve Film şehir dışında hizmet veriyor.


Flora Fotoğraf ve Film ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Flora Fotoğraf ve Film ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Flora Fotoğraf ve Film Hakkında

Aşkınızı sanatımızla harmanlıyor ortaya muhteşem fotoğraf kareleri çıkarıyoruz. Flora Fotoğraf Konya’da çiftlerin yüzlerindeki masum tebessümü kaydediyor, yıllar geçse de size aynı heyecanı yaşayacağınız fotoğraf kareleri ortaya çıkarıyor. Flora Fotoğraf kurucusu olarak asıl mesleğim ressamlık. Resim yapmayı sevdiğim, işime değer verdiğim kadar fotoğraf ve video çekmeyi de çok seviyorum. Aslında farklı bakış açısıyla baktığım bütün güzel karelere özel duygular besliyorum. Bu nedenle ekibimle birlikte en özel anlarınıza tanıklık edip, çektiğimiz fotoğraf karelerini sanatımızla harmanlamak bizim en büyük arzumuz.

Flora isminin nereden geldiğinden bahsedelim size. “Flora” adı Roma mitolojisinde güzel çiçek perisi ve baharın tanrıçasında verilen bir isimmiş. Hatta Roma kutsal isimlerinin de arasında yer alıyor. Düğünlerin vaz geçilmezi olan bahar da aslında Flora Mevsimidir. Çiçekli bahçelerde dolanan rüzgâr tanrısının Zephyros’un Flora’yı kaçırması ile evlenirler. Düğün hediyesi olarak Flora’ya tüm bitkilere hükmetme gücü verir. Biz de bahar ve çiçekleri düğünlerin sembolü olarak gördüğümüzden dolayı bu hikâyeden esinlenerek adımızı “Flora” yaptık.

Kadrajlama, komposizyon renklendirmede özenli bir çalışma yürüterek, fotoğraf ve videolarınıza şık, zarif ve estetik görünüm kazandırıyoruz. İşimize aşık olmamız da her şeyi özenmemizi sağlıyor. Fotoğraf çekiminiz için bizimle iletişime geçtiğinizde tarzınızı ve ne tarz fotoğraf çekimi istediğinizi öğreniyoruz. Gerçekleştirdiğimiz gelin damat çekimlerinden örnekler gösteriyor ve stilimizi anlamanıza yardımcı oluyoruz. Ardından çekim günü ve ışığın en güzel olduğu saate buluşma ayarlıyor, kısacık serüvenimize başlıyoruz.

Doğallığınızın ön planda olduğu fotoğraf karelerine bayılıyoruz. Bu nedenle çekimlerimizi genellikle doğal mekânlarda gerçekleştiriyoruz. Ağaçlarla çevrili ormanlarda, göl kenarlarında, tarihi mekânların mistik atmosferinde ve düğün mekânınızda çekimler gerçekleştiriyoruz.

Çekim sonrası fotoğraf ve videolarınızın ton rötuş ve düzenleme işlemlerini kısa sürede tamamlıyor, orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgise sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

  • Adres:

    Keçeciler Mah. Keçeciler Cad. No:61/B Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Flora Fotoğraf ve Film Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.