Flora Fotoğraf ve Film

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Karatay, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Efmedya Düğün Fotoğrafı
38 7

Karatay

Efmedya Düğün Fotoğrafı

1.000-1.500 TL
Düğün hikayesi
BeşTaksimBir
41 9

Meram

BeşTaksimBir

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Ektem Fotoğrafçılık
35 1

Meram

Ektem Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Aşkınızı sanatımızla harmanlıyor ortaya muhteşem fotoğraf kareleri çıkarıyoruz. Flora Fotoğraf Konya’da çiftlerin yüzlerindeki masum tebessümü kaydediyor, yıllar geçse de size aynı heyecanı yaşayacağınız fotoğraf kareleri ortaya çıkarıyor. Flora Fotoğraf kurucusu olarak asıl mesleğim ressamlık. Resim yapmayı sevdiğim, işime değer verdiğim kadar fotoğraf ve video çekmeyi de çok seviyorum. Aslında farklı bakış açısıyla baktığım bütün güzel karelere özel duygular besliyorum. Bu nedenle ekibimle birlikte en özel anlarınıza tanıklık edip, çektiğimiz fotoğraf karelerini sanatımızla harmanlamak bizim en büyük arzumuz.

Flora isminin nereden geldiğinden bahsedelim size. “Flora” adı Roma mitolojisinde güzel çiçek perisi ve baharın tanrıçasında verilen bir isimmiş. Hatta Roma kutsal isimlerinin de arasında yer alıyor. Düğünlerin vaz geçilmezi olan bahar da aslında Flora Mevsimidir. Çiçekli bahçelerde dolanan rüzgâr tanrısının Zephyros’un Flora’yı kaçırması ile evlenirler. Düğün hediyesi olarak Flora’ya tüm bitkilere hükmetme gücü verir. Biz de bahar ve çiçekleri düğünlerin sembolü olarak gördüğümüzden dolayı bu hikâyeden esinlenerek adımızı “Flora” yaptık.

Kadrajlama, komposizyon renklendirmede özenli bir çalışma yürüterek, fotoğraf ve videolarınıza şık, zarif ve estetik görünüm kazandırıyoruz. İşimize aşık olmamız da her şeyi özenmemizi sağlıyor. Fotoğraf çekiminiz için bizimle iletişime geçtiğinizde tarzınızı ve ne tarz fotoğraf çekimi istediğinizi öğreniyoruz. Gerçekleştirdiğimiz gelin damat çekimlerinden örnekler gösteriyor ve stilimizi anlamanıza yardımcı oluyoruz. Ardından çekim günü ve ışığın en güzel olduğu saate buluşma ayarlıyor, kısacık serüvenimize başlıyoruz.

Doğallığınızın ön planda olduğu fotoğraf karelerine bayılıyoruz. Bu nedenle çekimlerimizi genellikle doğal mekânlarda gerçekleştiriyoruz. Ağaçlarla çevrili ormanlarda, göl kenarlarında, tarihi mekânların mistik atmosferinde ve düğün mekânınızda çekimler gerçekleştiriyoruz.

Çekim sonrası fotoğraf ve videolarınızın ton rötuş ve düzenleme işlemlerini kısa sürede tamamlıyor, orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgise sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Mehmet Bey

 • Adres: Keçeciler Mah. Keçeciler Cad. No:61/B Konya

Flora Fotoğraf ve Film Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!