Enis Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Enis Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Enis Wedding Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Enis Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Enis Wedding Hakkında

Hatıralarınız; anılarınızda yaşamasın, onları ölümsüzleştirelim! Konya düğün fotoğrafçıları arasında, Enis Wedding ailesi olarak siz değerli çiftlerimize, kusursuz güzellikte bir albüm sunuyoruz. En özel gününüzde, eşsiz hatıralara sahip olmanız için, durmaksızın çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte size, unutamayacağınız bir fotoğraf çekimi imkanı sunuyoruz.

Sektöre yön veren modern ve zarif tarzımızla birlikte, fotoğraflarınızı çekiyoruz. Trendleri yakından takip ederek, en iyi şekilde uyarlıyoruz ve siz değerli çiftlerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz. Düğün fotoğraflarınızı bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, muhteşem bir albüme sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Düğün fotoğraflarınız için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz sırasında, nasıl bir çekim hayali kurduğunuzu öğreniyoruz. Bu konu hakkında bir fikriniz yoksa endişe etmeyin! Yaptığımız işlerden birkaç örnek göstererek size yardımcı oluyoruz. Çekim tarihini ve türünü belirledikten sonra. Çalışmalarımıza başlıyoruz.

Stüdyo çekimlerinde, ekibimizin pozitif enerjisi ve sizin birbirinize olan aşkınız birleşince, ortaya enfes kareler çıkıyor. Fotoğraflarda her zaman, doğallığa önem veriyoruz. Yapay pozlardan uzak çektiğimiz fotoğrafları siz de daha çok beğeniyorsunuz. Dış çekimlerde; Konya’nın eşsiz doğal güzelliklerini, tarihi mekanlarının mistik atmosferini veya keşfedilmemiş yerlerini kullanıyoruz. Özel olarak istediğiniz bir mekan varsa, elbette buna öncelik veriyoruz.

Fotoğrafın yanında size bir de video çekimi hizmeti sunuyoruz. Düğününüzde, günün başlangıcından sonuna kadar her şeyi kaydediyoruz. Böylece sınırsız eğlencenin tadını çıkarırken kaçırdığınız tüm detayları, sonrasında seyretme şansı elde ediyorsunuz.

Fotoğraf ve videolarınızı size, çekim tarihinden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz.

Siz değerli çiftlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Bu imkanlardan yararlanmak, düğün fotoğrafları fiyat bilgisini edinmek ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yanında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Aydınlıkevler, Mahallesi, Ziya Ülhak Cd. No:3 Z/4, 42042 Selçuklu/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.