Can Işık Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

  • Meram, Konya.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Can Işık Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Can Işık Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Can Işık Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Can Işık Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Can Işık Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Can Işık Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Can Işık Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, trashday, dış mekan / save the date çekimi".


Can Işık Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Can Işık Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Can Işık Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Can Işık Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Can Işık Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Can Işık Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Can Işık Fotoğrafçılık Hakkında

Artık herkes aynı kıyafetlere, zevklere, duruşlara, ilişkilere ve fotoğraflara sahip. Eğer siz de bizim gibi bunlardan sıkılmış bir haldeyseniz o halde doğru yerdesiniz. Sizin aşkınız, ilişkiniz, gününüz ve duygularınız size özel; bu sebeple bunun ölümsüzleştirildiği fotoğraflarınızın da size özel olması gerekmez mi? Düğün tarihiniz belliyse ve sizi anlayacak, ihtiyaçlarınıza cevap verecek ve sizinle birlikte heyecanınızı paylaşacak bir ekiple çalışmak istiyorsanız bu işe talibiz.

Fotoğraf sanatının tüm inceliklerine hayran ve mesleğini severek icra eden bir ekip olarak kendimizi ve hizmetlerimizi size tanıtmak istiyoruz. Can ışık fotoğrafçılık olarak hatırı sayılır bir süredir özel gün fotoğrafçılığı yapıyoruz. Yapmaktan büyük keyif aldığımız ve en çok iş talebinde bulunulan alan olması itibariyle Konya düğün fotoğrafçıları arasında profesyonel olarak yer alıyoruz. Birlikteliklerini neticelendirmek ve güzel bir adım atarak aile olmak isteyen çiftlerle bir araya geliyor ve onlara hayallerindeki karelere hediye ediyoruz. Her şey diledikleri gibi gerçekleşsin diye elimizden geleni yapıyor, zevklerine ve beklentilerine önem veriyoruz.

Dış çekimler yapıyoruz ve Konya başta olmak üzere pek çok ile gidip yeni mekanlar keşfediyoruz. Çiftlerimizin özel bir isteği yoksa onlara önerilerde bulunuyor; Beyşehir, Pamukkale, Kapadokya, ormanlar, bahçeler, sahiller ve daha pek çok seçenek. Üstelik aynı zamanda kamera çekimleri de yaparak düğün hikayeleri ve klipleri de oluşturabiliyoruz. En kaliteli ekipmanlar kullanarak yüksek çözünürlüklü görüntüler elde ediyor ve çiftlerimize profesyonel sonuçlar çıkarıyoruz.

Düğün haricinde; nişan merasimi, hamilelik, mezuniyet, bebek ve çocuk, ürün, model ve reklam çekimleri de yapıyoruz. Her alanda kendimize güveniyor, mesleğimizin inceliklerini yansıtıyoruz. Eğer benzersiz Can Işık Fotoğraflarına sahip olmak ve bizimle tanışıp fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.