Düğün Fotoğrafçıları Konya

Çamlıca Wedding

  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Çamlıca Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Çamlıca Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Çamlıca Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Çamlıca Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Çamlıca Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Çamlıca Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Çamlıca Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Çamlıca Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Çamlıca Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Çamlıca Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Çamlıca Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Çamlıca Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Çamlıca Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Çamlıca Wedding Hakkında

Biz Çamlıca Wedding olarak işini aşkla yapan bir ekibiz. Hem fotoğrafçı hem de sinematografız bu da bize fotoğrafçılık sektöründe geniş bir vizyon sağlıyor. 2012 yılında “fotoğrafın insanlar üzerindeki etkisi” adlı çalışmayla başlayan serüvenimize mutlu çiftlerle beraber devam ettik.Yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimiyle birçok çiftin mutluluğuna şahitlik etmekle kalmayıp, her baktıklarında o anı tekrar yaşayacakları anılar bıraktık. Sıradaki neden siz olmayasınız? Şimdi size sağlayacağımız hizmetlerden kısaca bahsedelim:

Çekimler boyunca son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Önceden yapmış olduğumuz çalışmaları gördüğünüzde zaten kaliteyi hemen anlayacaksınız. Çekimlerde sizi yansıtacak şekilde, doğal kareler çekmeyi seviyoruz. Işıktan, bakışlara her ayrıntı üzerinde özenle duruyoruz.

Düğün fotoğraflarınızın çekileceği mekanı, uygun ışığı ve diğer ayrıntıları tam olarak belirliyoruz. Böylece düğün hazırlıklarınız içinde ulaşım ve hazırlık süreçlerine harcayacağınız zamanı minimuma indiriyoruz. Konya’da düğün fotoğrafçısı arayanların yanında, diğer şehirlerden unutulmaz düğün fotoğraflarına sahip olmak isteyen çiftlere de hizmet veriyoruz. İhtişamlı tarihi mekanlardan, maviliklerin içinde bembeyaz kumsallara kadar her yerde sizinle olabiliyoruz.

Düğün klibinden, düğün belgeseline kadar her çeşit çekim türüyle doğal anlarınızı kareleyebiliyoruz. Düğününüzün her aşamasında biz, en güzel gününüzü fotoğraflarken kendinizi tamamen rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Zaten samimi, sıcak ekibimizi arkadaşlarınız olarak göreceğinizden eminiz. Böylece siz günün doğal akışında düğününüzün her anının tadını çıkarırken biz o güzel anları ölümsüzleştiriyoruz.

Kalıplaşmış düğün fotoğraflarının dışına çıkıp klasik pozların dışında sizi olduğunuz halinizle, duygularınızı yansıtacak kareleri tercih ediyoruz. Bunu yaparken de çeşitli aksesuarlarla fotoğraflarınızı daha özgün ve renkli bir hale getirebiliyoruz. Ateşin başında bir battaniyenin altında sıcacık pozlar verebilir, çocukluğunuzda en sevdiğiniz oyuncaklarınızı da alıp yaratıcı fotoğraflar çekinebilirsiniz.

En özel gününüzde sizinle olup, sizin güzelliğinizi en doğal haliyle ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de diğer Konya düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Adalhan İş Merkezi No:609 Selçuklu/Konya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.