Ali Çöndü Photographer

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ali Çöndü Photographer Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Ali Çöndü Photographer Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ali Çöndü Photographer Sık Sorulan Sorular

Ali Çöndü Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ali Çöndü Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Ali Çöndü Photographer hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ali Çöndü Photographer aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, trashday, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli".


Ali Çöndü Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ali Çöndü Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ali Çöndü Photographer şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ali Çöndü Photographer şehir dışında hizmet veriyor.


Ali Çöndü Photographer ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ali Çöndü Photographer ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ali Çöndü Photographer Hakkında

Eğlence ve dinamikliğimizle hayatınızın en özel günlerini farklı bir dış çekimle ölümsüzleştiriyoruz. Ali Çöndü Photographer olarak Konya’da fotoğrafçılık alanındaki uzmanlığımızı konuşturarak çiftlerin özel günlerine şahitlik ediyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı çekimlere titizlikle hazırlanıyor, her bir detaya özen gösteriyoruz. Kısa zamanda çiftler tarafından tercih edilen Konya düğün fotoğrafçıları arasında yerimizi alarak, kusursuzluğu çiftlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Profesyonel ve dinamik ekiple birlikte eğlenceli bir çekim gerçekleştirebilecek düğün gününüzü en özel fotoğraflarla yıllar sonra bile aynı heyecanla hatırlayabileceksiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizi stüdyomuzda ağırlıyor, ön görüşme yaparak çekim gününü planlıyoruz. Tarzınızı ve nasıl bir çekim istediğiniz öğrendikten sona size uygun konseptler geliştiriyoruz. Klasikleşmiş düğün fotoğraf çekimi dışında farklı tarz çekimler gerçekleştirdiğimizi söyleyelim. Geçmiş dönemlerde çektiğimiz fotoğraf örneklerini göstererek tarzımızı ve bizi yakından anlamanıza yardımcı oluyoruz.

Doğallığın ve aşkınızın ön planda olduğu fotoğraf kareleri ortaya çıkarmak bizim işimiz. Bu nedenle fotoğraf çektirmek istediğiniz mekâna kadara veremediyseniz size mekân önerileri sunuyoruz. Yeşil ağaçların kapladığı ormanlarda, gün batımının muhteşemliğinde sahillerde, tarihi mekân ve ormanlarda, göl kenarları ve düğün mekânınızda fotoğraflar çekiyoruz. Çekim esnasında heyecanlısınız rahat pozlar verebilmeniz içi danışmanlık yapıyor ve gerekirse sizi rahatlatmak amacıyla eğlendiriyoruz.

Düğüne hazırlık aşamasından başlayarak ilk dansınıza kadar her anınızı kaydediyoruz. Düğününüz hakkında hiçbir detayı kaçırmak istemiyorsanız yıllar sonra fotoğraf ve videolara baktığınızda heyecanınızı hissedebileceksiniz. Çekim sonrasında rötuş işlemlerini kısa sürede tamamlıyor fotoğraf ve videoları orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Birbirinden farklı tarzda albüm seçeneklerimizi de beğeninize sunuyoruz.

Konya düğün fotoğrafçısı olarak nişan, kına gecesi fotoğraf çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenmek istiyorsanız iletişim bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Çayırbaşı Mahallesi, Taş Cami Uzunharmanlar Caddesi 137 D, 42060 Selçuklu/Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ali Çöndü Photographer Yol Haritası

Ali Çöndü Photographer Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Eda & Berkcan

Düğün Tarihi: 17.07.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıbütün çiftlere öneririrm istediğim gibi bi dış çekim oldu ali beye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.