Ali Çöndü Photographer

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Selçuklu, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

BeşTaksimBir
41 9

Meram

BeşTaksimBir

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Phi Ajans Düğün Fotoğrafçısı
50 4

Selçuklu

Phi Ajans Düğün Fotoğrafçısı

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Tiktak Fotoğrafçılık
8 13

Selçuklu

Tiktak Fotoğrafçılık

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Eğlence ve dinamikliğimizle hayatınızın en özel günlerini farklı bir dış çekimle ölümsüzleştiriyoruz. Ali Çöndü Photographer olarak Konya’da fotoğrafçılık alanındaki uzmanlığımızı konuşturarak çiftlerin özel günlerine şahitlik ediyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı çekimlere titizlikle hazırlanıyor, her bir detaya özen gösteriyoruz. Kısa zamanda çiftler tarafından tercih edilen Konya düğün fotoğrafçıları arasında yerimizi alarak, kusursuzluğu çiftlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Profesyonel ve dinamik ekiple birlikte eğlenceli bir çekim gerçekleştirebilecek düğün gününüzü en özel fotoğraflarla yıllar sonra bile aynı heyecanla hatırlayabileceksiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizi stüdyomuzda ağırlıyor, ön görüşme yaparak çekim gününü planlıyoruz. Tarzınızı ve nasıl bir çekim istediğiniz öğrendikten sona size uygun konseptler geliştiriyoruz. Klasikleşmiş düğün fotoğraf çekimi dışında farklı tarz çekimler gerçekleştirdiğimizi söyleyelim. Geçmiş dönemlerde çektiğimiz fotoğraf örneklerini göstererek tarzımızı ve bizi yakından anlamanıza yardımcı oluyoruz.

Doğallığın ve aşkınızın ön planda olduğu fotoğraf kareleri ortaya çıkarmak bizim işimiz. Bu nedenle fotoğraf çektirmek istediğiniz mekâna kadara veremediyseniz size mekân önerileri sunuyoruz. Yeşil ağaçların kapladığı ormanlarda, gün batımının muhteşemliğinde sahillerde, tarihi mekân ve ormanlarda, göl kenarları ve düğün mekânınızda fotoğraflar çekiyoruz. Çekim esnasında heyecanlısınız rahat pozlar verebilmeniz içi danışmanlık yapıyor ve gerekirse sizi rahatlatmak amacıyla eğlendiriyoruz.

Düğüne hazırlık aşamasından başlayarak ilk dansınıza kadar her anınızı kaydediyoruz. Düğününüz hakkında hiçbir detayı kaçırmak istemiyorsanız yıllar sonra fotoğraf ve videolara baktığınızda heyecanınızı hissedebileceksiniz. Çekim sonrasında rötuş işlemlerini kısa sürede tamamlıyor fotoğraf ve videoları orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Birbirinden farklı tarzda albüm seçeneklerimizi de beğeninize sunuyoruz.

Konya düğün fotoğrafçısı olarak nişan, kına gecesi fotoğraf çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenmek istiyorsanız iletişim bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ali Çöndü

 • Adres: Çayırbaşı Mahallesi, Taş Cami Uzunharmanlar Caddesi 137 D, 42060 Selçuklu/Konya

Ali Çöndü Photographer Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


E&B

EDA & BERKCAN

Düğün Tarihi: 17.07.2020

bütün çiftlere öneririrm istediğim gibi bi dış çekim oldu ali beye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!