Düğün Fotoğrafçıları Konya

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor.

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Akif Hasan - Konya Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Konya’da düğün fotoğrafçısı olarak profesyonel ekibimle birlikte kendi adımı taşıyan Akif Hasan markasıyla pek çok çiftin mutluluğunu kayıt altına alıyorum. Hem fotoğraf hem de video çekimi yaptığım çalışmalarımda sadece dış mekan çekimleri yapmaktayım. Sizin de mutluluğunuzu estetik görüntülerle bir araya getirerek ölümsüzleştirmek istiyorum.

Fotoğraf sanatına duyduğum ilgiyle başlayan meslek yolculuğumda çeşitli eğitimler ve deneyimlerle kendini geliştirmeyi başarmış biriyim. Ekibimle birlikte düğün, kına gecesi ve nişan gibi mutlu anlarınızı kayıt altına alıyoruz. Çekimlerde teknolojik ekipmanlara yer vererek kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Düğününüzü, düğün öncesi ya da sonrasında yapılan çekimlerinizi kolaylıkla yapıyoruz. Önceliğimiz daima sizin istekleriniz olduğu için ekibimle birlikte son kararı sizin vereceğiniz şekilde planlamalar yapıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Tecrübelerimizle sizin isteklerinizi bir araya getirerek en doğru karelerin nasıl oraya çıkacağı üzerine konuşuyoruz. İstediğiniz tüm mekanlarda çekimlerinizi rahatlıkla yapıyoruz. Işığı güzel alan bir yer olması bizim tek beklentimiz.

Çekimler sırasında ekibimle birlikte sizi farklı açılardan çekiyoruz. Elde ettiğimiz karelerin çok çeşitli olması için tek kamera kullanmıyor başka ekipmanlarla da çekiminizi destekliyoruz. Poz, duruş, bakış ve gülüş gibi konularda size yönlendirmeler yaparak en estetik kareleri yakalamaya çalışıyoruz.

Çekiminiz bittiğinde ise görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek istediğiniz formata uygun hale getiriyoruz. Efekt, ışık ve rötuşlarla görüntülerinizi güzelleştiriyoruz. Tüm hazırlıklarınızı tamamladığımızda ise orijinal kopyalarıyla birlikte düzenlemiş olduğumuz çalışmanızı da teslim ediyoruz.

Siz de düğün çekimlerinizde Konya düğün fotoğrafçısı Akif Hasan ve ekibiyle birlikte çalışmak isterseniz sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Rauf Denktaş Caddesi Sefa Sitesi A Blok No:15/B, 42060 Selçuklu/Konya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.