Müjgan Culfa

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 3.000-5.000 TL
 • Teslim Süresi 6 haftadan fazla
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Saray, Boğaz, Tarihi yapı

Önerilen Firmalar

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı
151 1 10

Beşiktaş

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli
Arman Marazyan Photography
53 1 12

Bahçelievler

Arman Marazyan Photography

3.000-5.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Düğününüz geldi çattı! Tüm detayları düşündünüz ve artık düğününüze hazırsınız. Peki bu özel anları yıllar sonra hatırlamak isterseniz? İşte orada da ben devreye giriyorum! Sizi güzel bir gelecek bekliyor ve ben de birbirinize söz verdiğiniz bugünü hatırlamanıza yardımcı oluyorum. Tabii ki kusursuz göründüğünüz fotoğraflar ile!

“Çekiyorum, çekiyorum, çeeeeeek-tim!” Bu ve buna benzeyen kelimeler ile fotoğraf çekimlerinizde başınızı şişirmek yerine çok daha doğal çekimleri tercih ediyorum. İstanbul’daki düğün fotoğrafçılarından da burada farklılaşıyorum. Ben, poz verilerek yapılan çekimlerde ortaya çıkan tüm fotoğrafların doğallığı bozduğunu ve çiftin samimiyetini yansıtmadığını düşünenlerdenim. Bu yüzden habersiz, akışında fotoğraflar çekmeyi tercih ediyor, birbirinize olan aşkla bakışlarınızı yakalamak için titizlikle çalışıyorum.

Peki, kimim ben? Hemen anlatayım. Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Fotoğraf Bölümü’nü ikincilikle bitirdim. Sonrasında sektörün en önemli dergilerine özel çekimler yaptım. Bu sektördeki dönüm noktam ise bir arkadaşım vasıtasıyla oldu. Düğününü başından sonuna kadar fotoğrafladım, bu özel anları kaydettim. Ve gerçekten keyif aldığım saatler yaşadım. İşte o günden sonra çiftlerin en romantik anlarını birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştiriyor, masalsı fotoğraflarla keyifli bir albüme sahip olmalarını sağlıyorum.

Düğün günü sabahtan başlayıp gecenin sonuna kadar çektiğim düğün hikayesi, keyifle izleyeceğiniz ve ömrünüzün sonuna kadar saklayacağınız bir video oluyor. Aynı zamanda save the date ve trash day gibi çekimleri de eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyorum. Tüm bu çekimlerin tamamlanmasından sonra montajını, kurgusunu ve birleştirmesini gerçekleştiriyor, Photoshop ile düzenleme yaptıktan sonra da albüm tasarım ve üretimini tamamlıyorum. Bu süreç toplamda 2 aylık bir zaman diliminde gerçekleşiyor. Hayatınızın en önemli albümüne gereken değeri vereceğimden emin olabilirsiniz.

Bugüne kadar pek çok ünlünün düğününde rol aldığımı da dipnot olarak belirtmek istiyorum. Eğer hakkımda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımdaki iletişim bilgilerini kullanarak bana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düğünlerin büyüsünü fotoğraflarınıza en iyi şekilde yansıtmak ve mutluluğunuzu yarınlara aktarmak için sabırsızlanıyorum.

İletişim

Wedding Planner

 • Adres: Meşrutiyet Caddesi. Sagredo Apt. No:11 Kat:2 Tepebaşı / Taksim

Müjgan Culfa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

İstanbul Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!