Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç Sıkça Sorulan Sorular

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, trashday, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim".


Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerle birlikte ortak bir karar veriyoruz."


Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç şehir dışında hizmet veriyor.


Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç Hakkında

2004 yılında Marmara Üniversitesi fotoğraf bölümünden mezun oldum. Reklam ve moda çekerek başladığım kariyerime 2006 yılında evlilik ve doğum çekimleriyle devam ettim. Dış çekim kapsamında bunu ilk yapan meslektaşlarımdan biriyim. Bu yüzden gönülden bir bağım söz konusu. Tecrübelerimi her geçen yıl artırdıkça 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti projeleri kapsamında (Fotoğraf Geçidi İstanbul) Gültekin Çizgen’in sanat yönetmenliğini ve küratörlüğünü yaptığı “Sibel Özbilgiç-İstanbul Düğünleri” adlı bir sergi açtım. Buradaki fotoğraflarım “Fotoğraf Geçidi 2010” adlı kitapta değerli fotoğrafçılarla birlikte yer alıyor. Daha sonraki yıl İstanbul Fotoğraf Müzesi’nde açılan “Fotoğrafımızda Bugün Sergisi” ‘ne katıldım. “Gar ve Gelin Damat” adlı eserim hala orada yer almaktadır.
İki insanın bir ömür birlikte yaşamayı seçtiği, mutluluklarını bir ömür boyu paylaşmayı istedikleri bir gündür düğün. O günü de sevdikleriyle birlikte geçirmek ister. Her düğün tıpkı bir makale gibi giriş, gelişme ve sonucu olan hikayeler. Ben de ilk olarak sizinle arkadaş olarak bu hikâyeyi fotoğraflıyorum. Aslında bakacak olursanız ben bir sıradan bir düğün çekmiyorum, arkadaşlarımın düğünlerini fotoğraflıyorum. Bu süreçte de en çok sevdiğim an ilk anlarınız. İlk gelinliğinizi gördüğünüz an ya da eşinizle karşılaştığınız zaman. Duyguların en üst noktaya eriştiği bu noktalar en çok fotoğraflamak istediklerim. Gözlemlemek, o anları yakalamak ve anlarınızı fotoğraflamak gerçekten çok güzel. Özetle, yazı yazmadan kendinizi anlatmanıza aracılık ediyorum.
Çekim türüne göre değişmekle birlikte 3 kişilik bir ekiple çalışıyorum. Özel bir çaba sarf edilen Düğün belgeseli İstanbul ya da neresi olursa olsun fark etmiyor benim için. Bu konuda ayrı bir ekiple çalışıyorum. Amacım tamamen o günün hikayesini çekmek ve duyguları fotoğraflara aktarmak. O günü bakınca tekrar yaşatmak. Eğer siz de benim gibi duyguların yazıya gerek kalmadan fotoğraflardan dışarı taşmasını isteyenlerdenseniz yandaki formu doldurup iletişime geçebilirsiniz. En değerli gününüzü paylaşmak ümidiyle.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.