Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Hayır

Stüdyo Çekimi

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerle birlikte ortak bir karar veriyoruz.

Önerilen Firmalar

Aras Medya
57 5 11

Ataşehir

Aras Medya

Hayatınızın en ozel ve guzel anını yaşıyorsunuz , herşey kusursuz olmalı . ...

Halil Sarı Fotoğrafçılık
71 11 30

Kadıköy

Halil Sarı Fotoğrafçılık

Beklentilerinize sınır tanımayın... Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için ...

Evlilik Foto
132 10

Zeytinburnu

Evlilik Foto

15 yıllık tecrübesi, benzersiz stüdyosu ve kaliteli ekipmanları ile İstanbu...

Hakkında

2004 yılında Marmara Üniversitesi fotoğraf bölümünden mezun oldum. Reklam ve moda çekerek başladığım kariyerime 2006 yılında evlilik ve doğum çekimleriyle devam ettim. Dış çekim kapsamında bunu ilk yapan meslektaşlarımdan biriyim. Bu yüzden gönülden bir bağım söz konusu. Tecrübelerimi her geçen yıl artırdıkça 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti projeleri kapsamında (Fotoğraf Geçidi İstanbul) Gültekin Çizgen’in sanat yönetmenliğini ve küratörlüğünü yaptığı “Sibel Özbilgiç-İstanbul Düğünleri” adlı bir sergi açtım. Buradaki fotoğraflarım “Fotoğraf Geçidi 2010” adlı kitapta değerli fotoğrafçılarla birlikte yer alıyor. Daha sonraki yıl İstanbul Fotoğraf Müzesi’nde açılan “Fotoğrafımızda Bugün Sergisi” ‘ne katıldım. “Gar ve Gelin Damat” adlı eserim hala orada yer almaktadır.
İki insanın bir ömür birlikte yaşamayı seçtiği, mutluluklarını bir ömür boyu paylaşmayı istedikleri bir gündür düğün. O günü de sevdikleriyle birlikte geçirmek ister. Her düğün tıpkı bir makale gibi giriş, gelişme ve sonucu olan hikayeler. Ben de ilk olarak sizinle arkadaş olarak bu hikâyeyi fotoğraflıyorum. Aslında bakacak olursanız ben bir sıradan bir düğün çekmiyorum, arkadaşlarımın düğünlerini fotoğraflıyorum. Bu süreçte de en çok sevdiğim an ilk anlarınız. İlk gelinliğinizi gördüğünüz an ya da eşinizle karşılaştığınız zaman. Duyguların en üst noktaya eriştiği bu noktalar en çok fotoğraflamak istediklerim. Gözlemlemek, o anları yakalamak ve anlarınızı fotoğraflamak gerçekten çok güzel. Özetle, yazı yazmadan kendinizi anlatmanıza aracılık ediyorum.
Çekim türüne göre değişmekle birlikte 3 kişilik bir ekiple çalışıyorum. Özel bir çaba sarf edilen Düğün belgeseli İstanbul ya da neresi olursa olsun fark etmiyor benim için. Bu konuda ayrı bir ekiple çalışıyorum. Amacım tamamen o günün hikayesini çekmek ve duyguları fotoğraflara aktarmak. O günü bakınca tekrar yaşatmak. Eğer siz de benim gibi duyguların yazıya gerek kalmadan fotoğraflardan dışarı taşmasını isteyenlerdenseniz yandaki formu doldurup iletişime geçebilirsiniz. En değerli gününüzü paylaşmak ümidiyle.

İletişim

Sibel Ozbilgic

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Erenköy

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.