Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerle birlikte ortak bir karar veriyoruz.

Önerilen Firmalar

Nilüfer Nalbantoğlu Photography
32 8

Kadıköy

Nilüfer Nalbantoğlu Photography

Uzun süredir hazırlandığınız ve en ufak ayrıntıya kadar düşündüğünüz düğün ...

Stüdyo Çınar
13

Kadıköy

Stüdyo Çınar

Köklü bir tarihe sahip olan Stüdyo Çınar fotoğrafçılık sektöründe hizmet ve...

Stüdyo Karabağ
15

Ataşehir

Stüdyo Karabağ

Büyüklerimiz ‘’Gelin ata binmiş ya nasip demiş.’’ derler. Gelinin nasibiyl...

Hakkında

2004 yılında Marmara Üniversitesi fotoğraf bölümünden mezun oldum. Reklam ve moda çekerek başladığım kariyerime 2006 yılında evlilik ve doğum çekimleriyle devam ettim. Dış çekim kapsamında bunu ilk yapan meslektaşlarımdan biriyim. Bu yüzden gönülden bir bağım söz konusu. Tecrübelerimi her geçen yıl artırdıkça 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti projeleri kapsamında (Fotoğraf Geçidi İstanbul) Gültekin Çizgen’in sanat yönetmenliğini ve küratörlüğünü yaptığı “Sibel Özbilgiç-İstanbul Düğünleri” adlı bir sergi açtım. Buradaki fotoğraflarım “Fotoğraf Geçidi 2010” adlı kitapta değerli fotoğrafçılarla birlikte yer alıyor. Daha sonraki yıl İstanbul Fotoğraf Müzesi’nde açılan “Fotoğrafımızda Bugün Sergisi” ‘ne katıldım. “Gar ve Gelin Damat” adlı eserim hala orada yer almaktadır.
İki insanın bir ömür birlikte yaşamayı seçtiği, mutluluklarını bir ömür boyu paylaşmayı istedikleri bir gündür düğün. O günü de sevdikleriyle birlikte geçirmek ister. Her düğün tıpkı bir makale gibi giriş, gelişme ve sonucu olan hikayeler. Ben de ilk olarak sizinle arkadaş olarak bu hikâyeyi fotoğraflıyorum. Aslında bakacak olursanız ben bir sıradan bir düğün çekmiyorum, arkadaşlarımın düğünlerini fotoğraflıyorum. Bu süreçte de en çok sevdiğim an ilk anlarınız. İlk gelinliğinizi gördüğünüz an ya da eşinizle karşılaştığınız zaman. Duyguların en üst noktaya eriştiği bu noktalar en çok fotoğraflamak istediklerim. Gözlemlemek, o anları yakalamak ve anlarınızı fotoğraflamak gerçekten çok güzel. Özetle, yazı yazmadan kendinizi anlatmanıza aracılık ediyorum.
Çekim türüne göre değişmekle birlikte 3 kişilik bir ekiple çalışıyorum. Özel bir çaba sarf edilen Düğün belgeseli İstanbul ya da neresi olursa olsun fark etmiyor benim için. Bu konuda ayrı bir ekiple çalışıyorum. Amacım tamamen o günün hikayesini çekmek ve duyguları fotoğraflara aktarmak. O günü bakınca tekrar yaşatmak. Eğer siz de benim gibi duyguların yazıya gerek kalmadan fotoğraflardan dışarı taşmasını isteyenlerdenseniz yandaki formu doldurup iletişime geçebilirsiniz. En değerli gününüzü paylaşmak ümidiyle.

İletişim

Sibel Ozbilgic

 • Adres: Erenköy

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.